wyszukiwarka zaawansowana

DURAVIT DURASTYLE - MISKA STOJĄCA 37x54 CM WONDERGLISS - 21500900001

         
 • Kod produktu: 21500900001
 • EAN: 4021534854507
 • Producent: Duravit
 • Gwarancja: 5 lat
Dostępność:
Wysyłka w: 21 dni
ilość szt.
883,73 zł

Opis produktu DURAVIT DURASTYLE - MISKA STOJĄCA 37x54 CM WONDERGLISS - 21500900001

Elegancja w łazience i toalecie nie ogranicza się wyłącznie do atrakcyjnych wizualnie mebli, czy koloru ścian. Każdy element wyposażenia pomieszczenia na charakterem powinien być schludny i cieszyć oko. Tak, jak na przykład produkt niemieckiej firmy Duravit, Durastyle. Niezwykle ciekawy design tego produktu jest widoczny już na pierwszy rzut oka, zaś w połączeniu z idealną bielą alpejską tworzy on wyjątkowy ciekawy zestaw. Durastyle to wersja przystosowana do niezależnego dopływu wody, lejowa, z odpływem pionowym, posiada w komplecie mocowanie, pojemność zbiornika na wodę wynosi 4,5 litra. Model jest pokryty powłoką WonderGliss, która spełnia dwojaką funkcję, zabezpieczając świeży wygląd miski stojącej, a także sprawiając, że czyszczenie jej jest bardzo proste. Wymiary produktu to 37 na 54 centymetry.

Dane techniczne

 • Miska toaletowa stojąca
 • Wersja przyścienna,
 • Do niezależnego dopływu wody,
 • Mocowanie w komplecie,
 • Lejowa, odpływ poziomy,
 • EWL klasa 1
 • 4,5 l
 • Wersja z powłoką WonderGliss
 • Wymiary: 370 x 570 mm
1968645_web2_tech_draw_2.gif

Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Dane techniczne i gwarancja

 
Długość 57 cm
Szerokość 37 cm
Wysokosć 40 cm
Kolor Biały
Bez kołnierza Tak
Powłoka ochronna Tak
W zestawie Miska wc bez deski
Dostępność 15-30 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Gwarancja 5 lat

Przy zamawianiu wyposażenia do domu niezawodność poszczególnych sprzętów to absolutna podstawa. Dlatego na dostępne u nas artykuły oferujemy aż pięcioletnią gwarancję. W razie usterki lub awarii – wszystkim się zajmiemy. A Ty możesz spać spokojnie!

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o DURAVIT DURASTYLE - MISKA STOJĄCA 37x54 CM WONDERGLISS - 21500900001

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl