wyszukiwarka zaawansowana

DURAVIT ME BY STARCK - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 37x65 CM - 2170090000

         
 • Kod produktu: 2170090000
 • EAN: 4021534966477
 • Producent: Duravit
 • Gwarancja: 5 lat
Dostępność:
Wysyłka w: 21 dni
ilość szt.
1 250,86 zł

Opis produktu DURAVIT ME BY STARCK - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 37x65 CM - 2170090000

Miska toaletowa stojąca DURAVIT ME BY STARCK w rozmiarze 37 x 65 centymetrów sprawdzi się w każdej łazience, której właściciel nie jest przekonany do modelu wiszącego. Miska toaletowa stojąca to swego rodzaju klasyk, jednak ze względu na aktualne trendy aranżacyjne wciąż bardzo wiele osób się na nią decyduje. Miska toaletowa marki Duravit prezentuje się bardzo nowocześnie, jest komfortowa w użytkowaniu, a do jej produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia.

Dane techniczne

 • Miska toaletowa stojąca (bez spłuczki)
 • Lejowa
 • Odpływ do zestawu łączącego
 • Vario, do odpływu poziomego i pionowego, długość regulowana
 • Od 70 - 170 mm 
 • Wraz z przedłużeniem vario 
 • Odpływ pionowy 155 - 225 mm
 • Mocowanie w komplecie
 • EWL klasa 1
 • 4,5 l
 • Wymiar: 370 x 650 mm
m.2170090000.gif

Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Dane techniczne i gwarancja

 
Długość 65 cm
Szerokość 36 cm
Wysokosć 40 cm
Kolor Biały
Bez kołnierza Nie
Powłoka ochronna Nie
W zestawie Miska wc bez deski
Dostępność 15-30 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Gwarancja 5 lat

Przy zamawianiu wyposażenia do domu niezawodność poszczególnych sprzętów to absolutna podstawa. Dlatego na dostępne u nas artykuły oferujemy aż pięcioletnią gwarancję. W razie usterki lub awarii – wszystkim się zajmiemy. A Ty możesz spać spokojnie!

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o DURAVIT ME BY STARCK - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 37x65 CM - 2170090000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl