wyszukiwarka zaawansowana

DURAVIT ME BY STARCK - UMYWALKA MEBLOWA 83x49 CM - 2336830000

         
  • Kod produktu: 2336830000
  • EAN: 4021534966538
  • Producent: Duravit
  • Gwarancja: 5 lat
Dostępność:
Wysyłka w: 21 dni
ilość szt.
1 285,99 zł

Opis produktu DURAVIT ME BY STARCK - UMYWALKA MEBLOWA 83x49 CM - 2336830000

DURAVIT ME BY STARCK - UMYWALKA MEBLOWA 83x49 CM - 2336830000Szukasz wysokiej jakości armatury przeznaczonej do montażu na łazienkowej szafce? Znakomitym pomysłem jest umywalka meblowa pochodząca z serii Duravit Me by Starck, która ma aż 5-letni okres gwarancji. Śnieżnobiały model o 83 centymetrach szerokości i 49 długości zwraca uwagę oryginalnym wzornictwem, w którym dominują mocno zaakcentowane krawędzie i geometryczne kształty. Ceramiczny produkt jest wyposażony w półkę na baterię i dedykowany jej wybity otwór. W komplecie otrzymujesz także przelew.

Dane techniczne

  • Umywalka meblowa
  • Z przelewem
  • Z półką na baterię
  • 1 wybity otwór na baterię
  • Wymiar: 830 x 490 mm
u.2336830000.gif

Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Dane techniczne i gwarancja

 
Typ Meblowa
Dłuższy bok 83 cm
Krótszy bok 49 cm
Materiał Ceramika
Kształt Prostokątna
Kolor Biały
Otwór na baterie Tak
Powłoka ochronna Nie
Dostępność 15-30 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Gwarancja 5 lat

Przy zamawianiu wyposażenia do domu niezawodność poszczególnych sprzętów to absolutna podstawa. Dlatego na dostępne u nas artykuły oferujemy aż pięcioletnią gwarancję. W razie usterki lub awarii – wszystkim się zajmiemy. A Ty możesz spać spokojnie!

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o DURAVIT ME BY STARCK - UMYWALKA MEBLOWA 83x49 CM - 2336830000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl