wyszukiwarka zaawansowana

DURAVIT STARCK 3 - MISKA TAOLETOWA WISZĄCA 36x54 CM - 2225090000

         
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
898,20 zł

Opis produktu DURAVIT STARCK 3 - MISKA TAOLETOWA WISZĄCA 36x54 CM - 2225090000

Miska toaletowa wisząca Duravit Starck 3 to wyrób lejowy z mocowaniem Durafix do montażu ukrytego. Należy do EWL klasy pierwszej. Warto zastosować do jej czyszczenia preparaty w płynie, a do usuwania nagromadzonego osadu środki na bazie kwasu cytrynowego. Dzięki jej parametrom możliwe jest oszczędne spłukiwanie. Pojemność tego produktu oscyluje wokół 4,5 litra. Długość miski to 54 centymetry, zaś jej szerokość to 36 centymetrów. Natomiast wysokość wyrobu wynosi 34 centymetry. Miska toaletowa wisząca Duravit Starck 3 posiada tradycyjny biały kolor. Waży 25 kilogramów.

Miska toaletowa wisząca lejowa, mocowanie Durafix w komplecie, EWL klasa 1. Do codziennej pielęgnacji stosować płynne środku czyszczące, a do usuwania osadu dostępne w handlu środki do czyszczenia sanitariatów na bazie kwasu cytrynowego.

Dane techniczne

  • Wymiary: 360 x 540 (mm)
  • Waga: 25 kg
  • Kolor: biały
  • Pojemność: 4,5l

 

m.2225090000.gif

Więcej o serii Duravit Starck 3


seria Starck 3

Starck 3 to kontynuacja dwóch wcześniejszych serii o tej samej nazwie. W ramach tej linii można nabyć wszystkie niezbędne urządzenia sanitarne – zarówno umywalki, jak i miski toaletowe, a także bidety. Każdy z tych produktów odznacza się dość prostym, a zarazem ciekawym i eleganckim designem. Nastawione są one przede wszystkim na funkcjonalność i oszczędność przestrzeni, ale oprócz tego nie można im odmówić również walorów estetycznych. Artykuły z linii Starck 3 wytworzone zostały z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia im ogromną solidność i trwałość.Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Dane techniczne i gwarancja

 
Seria Duravit Starck 3
Długość 54 cm
Szerokość 36 cm
Wysokosć 34 cm
Kolor Biały
Bez kołnierza Nie
Powłoka ochronna Nie
W zestawie Miska wc bez deski
Dostępność 8-14 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Gwarancja 5 lat

Przy zamawianiu wyposażenia do domu niezawodność poszczególnych sprzętów to absolutna podstawa. Dlatego na dostępne u nas artykuły oferujemy aż pięcioletnią gwarancję. W razie usterki lub awarii – wszystkim się zajmiemy. A Ty możesz spać spokojnie!

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o DURAVIT STARCK 3 - MISKA TAOLETOWA WISZĄCA 36x54 CM - 2225090000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl