wyszukiwarka zaawansowana

FRANKE PAMIRA - DESKA KUCHENNA POLIETYLEN - 112.0008.433

          0
  • Kod produktu: 112.0008.433
  • EAN: 7612197032530
  • Producent: Franke
  • Seria: Franke Pamira
  • Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
Wysyłka w: 7 dni
ilość szt.
224,19 zł

Wysyłka już od 15,00 zł

Opis produktu FRANKE PAMIRA - DESKA KUCHENNA POLIETYLEN - 112.0008.433

Dane techniczne

  • Wymiary: ∅ 42,5×1,7 cm
  • Materiał: polietylen

Dane techniczne

 
Seria Franke Pamira
Dostępność do 7 dni
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o FRANKE PAMIRA - DESKA KUCHENNA POLIETYLEN - 112.0008.433

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl