wyszukiwarka zaawansowana

GEBERIT SIGMA 30 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY / ZŁOCONY - 115.883.KK.1

          4.30738
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
295,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu GEBERIT SIGMA 30 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY / ZŁOCONY - 115.883.KK.1

Wybierając przyciski uruchamiające do spłuczek podtynkowych firmy Geberit mamy pewność, że wybieramy bardzo dobry produkt. Producent zadbał o każdy szczegół w funkcjonalności oraz wyglądzie produktu Wersja Sigma30 posiada kilka inspiracji kolorystycznych, ale oferowany produkt jest w kolorze białym. Cały przycisk ma postać prostokątu. Dodatkowo paski ozdobne wykonane są w kolorze złota. Przycisk uruchamiany jest od przodu, posiada popychacze izolowane akustycznie oraz, jak w każdym produkcie z serii przycisku może się pochwalić szybkim montażem bez użycia narzędzi.

Dane techniczne

  • 2 zakresy spłukiwania
  • Do zastosowania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 12 cm i 8 cm
  • Uruchamianie przez naciśnięcie od przodu
  • Nie nadaje się do spłuczek podtynkowych typu Twinline, Delta 12 cm i uruchamianych od góry/od przodu Artline, Kappa i Omega 12 cm
cdc31ca537e254b9e2090b060047175dgmx042e59a503b52fefaa50cc6fec7c7b86.png

Dane techniczne

 
Seria Geberit Sigma 30
Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Do Wc
Kolor Biały
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o GEBERIT SIGMA 30 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY / ZŁOCONY - 115.883.KK.1

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl