wyszukiwarka zaawansowana

GEBERIT SIGMA 50 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY CZARNY UP320 - 115.788.DW.5

          4.15338
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
508,98 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu GEBERIT SIGMA 50 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY CZARNY UP320 - 115.788.DW.5

Przycisk spłukujący Geberit Sigma uruchamiany jest przez naciśnięcie od przodu i zamontowano w nim 2 zakresy spłukiwania. Produkt przeznaczony jest do stosowania wraz ze spłuczkami podtynkowymi Geberit Sigma 12 centymetrów i 8 centymetrów, nie można go natomiast zestawić ze spłuczkami podtynkowymi Twinline, Delta 12 centymetrów, a także Artline, Kappa i Omega 12 centymetrów, które to uruchamiane są od góry lub przodu. W zestawie, który dostarczymy znajdą się popychacz, bolce dystansowe oraz ramka mocująca. Przycisk jest dostępny w kolorze czarnym, a wykonany został z tworzywa sztucznego.

Zastosowanie
• 2 zakresy spłukiwania
• Uruchamianie przez naciśnięcie od przodu
• Do zastosowania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 12
cm i 8 cm
• Nie nadaje się do spłuczek podtynkowych typu Twinline,
Delta 12 cm i uruchamianych od góry/od przodu Artline, Kappa i
Omega 12 cm


Uwagi dotyczące dostawy
• Popychacze
• Bolce dystansowe
• Ramka mocująca

115.788T.jpg

Dane techniczne

 
Seria Geberit Sigma 50
Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Do Wc
Kolor Czarny
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o GEBERIT SIGMA 50 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY CZARNY UP320 - 115.788.DW.5

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl