wyszukiwarka zaawansowana

GEBERIT SIGMA 70 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY UP320 - 115.620.SI.1

         
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
899,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu GEBERIT SIGMA 70 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY UP320 - 115.620.SI.1

Sima70 to seria kolejnych niezawodnych, świetnie wykonanych i bardzo dobrej jakości przycisków spłukujących do spłuczek podtynkowych firmy Geberit. Przycisk ma kształt prostokątu, przeznaczony jest do spłukiwania dwudzielnego oraz zlicowany z powierzchnią ściany. Oferowany produkt wykonany jest ze szkła w kolorze białym. Przeznaczony jest do uruchamiania spłukiwania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 8 centymetrów. Uruchomienie przycisku następuje poprzez naciśnięcie od przodu, posiada pneumatyczne uruchamianie spłukiwania oraz cichy podnośnik. Montaż przycisku nie wymaga użycia narzędzi.

Zastosowanie

  • 2 zakresy spłukiwania
  • Do zastosowania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 12 cm
  • Uruchamianie przez naciśnięcie od przodu


Uwagi dotyczące dostawy

  • Popychacze
  • Bolce dystansowe
  • Ramka mocująca
29b2a14efb8852896bd1f09a12d60c87.png

Więcej o Geberit


Więcej o Geberit

Jeśli planujesz remont łazienki, zmianę jej wystroju lub zakup nowych urządzeń sanitarnych, sprawdź ofertę Geberit. Jest to niekwestionowany lider systemów sanitarnych i rurowych w Europie, który od 1995 roku działa również na polskim rynku. W ofercie producenta znajdziemy przyciski uruchamiające i systemy spłukiwania WC, spłuczki, zawory napełniające i spustowe, systemy pisuarowe, odpływy do natrysków, baterie i syfony do umywalek, systemy instalacyjne, wodociągowe i kanalizacyjne, a od niedawna także ceramikę.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Geberit są toalety myjące AquaClean, wyposażone w rewolucyjną, opatentowaną technologię. Można zamontować je w szybki i prosty sposób w każdej łazience. Dzięki specjalnemu projektowi nie zajmują więcej miejsca niż tradycyjne toalety. Rodzinę toalet myjących, zaproponowanych przez lidera w branży sanitarnej tworzą produkty, takie jak AquaClean Mera, AquaClean Sela i AquaClean Tuma. W zależności od modelu oferują użytkownikom dodatkowe funkcje, np. suszenie ciepłym powietrzem czy ogrzewanie deski.

Dane techniczne

 
Seria Geberit Sigma 70
Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Do Wc
Kolor Biały
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o GEBERIT SIGMA 70 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY UP320 - 115.620.SI.1

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl