wyszukiwarka zaawansowana

GEBERIT SIGMA 70 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY UP320 - 115.620.SI.1

          4.01672
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
899,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu GEBERIT SIGMA 70 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY UP320 - 115.620.SI.1

Sima70 to seria kolejnych niezawodnych, świetnie wykonanych i bardzo dobrej jakości przycisków spłukujących do spłuczek podtynkowych firmy Geberit. Przycisk ma kształt prostokątu, przeznaczony jest do spłukiwania dwudzielnego oraz zlicowany z powierzchnią ściany. Oferowany produkt wykonany jest ze szkła w kolorze białym. Przeznaczony jest do uruchamiania spłukiwania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 8 centymetrów. Uruchomienie przycisku następuje poprzez naciśnięcie od przodu, posiada pneumatyczne uruchamianie spłukiwania oraz cichy podnośnik. Montaż przycisku nie wymaga użycia narzędzi.

Zastosowanie

  • 2 zakresy spłukiwania
  • Do zastosowania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 12 cm
  • Uruchamianie przez naciśnięcie od przodu


Uwagi dotyczące dostawy

  • Popychacze
  • Bolce dystansowe
  • Ramka mocująca
29b2a14efb8852896bd1f09a12d60c87.png

Dane techniczne

 
Seria Geberit Sigma 70
Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Do Wc
Kolor Biały
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o GEBERIT SIGMA 70 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY BIAŁY UP320 - 115.620.SI.1

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl