wyszukiwarka zaawansowana

GROHE GROHTHERM CUBE - PODTYNKOWY ZESTAW PRYSZNICOWY Z DESZCZOWNICĄ RAINSHOWER 230 - 34506000

          4.76137
  • Kod produktu: 34506000
  • Producent: Grohe
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
2 397,98 zł

Wysyłka już od 15,00 zł

Opis produktu GROHE GROHTHERM CUBE - PODTYNKOWY ZESTAW PRYSZNICOWY Z DESZCZOWNICĄ RAINSHOWER 230 - 34506000

Podtynkowy zestaw prysznicowy Grohe Grohtherm Cube zawiera baterię prysznicową, deszczownicę, słuchawkę i nie skręcającego się węża prysznicowego, uchwyt, ramię natrysku oraz przyłącze kątowe. Proponowany komplet to znakomita propozycja dla klientów, poszukujących niezawodnych i estetycznych rozwiązań do swojej łazienki. Zestaw wyposażono w szereg nowoczesnych funkcji, wśród których nie mogło zabraknąć systemu SafeStop, gwarantującego codzienne bezpieczeństwo i ochronę przed oparzeniami. Czuły termostat czy też technologia DreamSpray, zapewniająca idealnie równy strumień, wpływają na zwiększenie codziennego komfortu użytkowania prysznica. Technologia SpeedClean pozwala na szybkie i bezproblemowe usunięcie wszelkich osadów. Elegancki design, w którym wykorzystano chromowaną powłokę, zachwyca estetyką i precyzyjnym wykończeniem.

Grohtherm Cube
Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą Rainshower Allure 230
elementy składowe:
termostatyczna bateria Grohtherm Cube ze
zintegrowanym przełącznikiem (19 958 000)
termostatyczny element podtynkowy Rapido T (35 500 000)
prysznic górny Rainshower Allure 230 (27 479 000)
ramię prysznica Rainshower 286 mm (27 709 000)
zestaw punktowy Euphoria Cube (27 703 000)
kolanko przyłączeniowe Euphoria Cube (27 704 000)

Kolor  chrome (000)

34506000RYS.jpg

Więcej o Grohe


Innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania Grohe są opracowywane i wdrażane w Niemczech, a następnie w postaci najwyższej klasy armatury sanitarnej dostarczane do klientów. Jakość oraz perfekcję globalnej marki potwierdzają liczne nagrody. Dowodem na jej renomę jest także obecność oferowanych produktów w prestiżowych projektach aranżacyjnych. Baterie umywalkowe, baterie wannowe, prysznice ręczne, toalety myjące czy akcesoria łazienkowe Grohe stanowią pierwszy wybór projektantów wnętrz, architektów i inwestorów z całego świata.

Wśród rozwiązań zaproponowanych przez producenta dużą popularnością cieszą się systemy prysznicowe Grohe SmartControl, pozwalające na dopasowywanie natężenia, temperatury i strumienia wody do indywidualnych potrzeb. Dzięki funkcji zapamiętywania ustawień preferowany przepływ zostanie uruchomiony podczas kolejnego korzystania z prysznica. Uznanie klientów zdobyły również kolekcje pryszniców ręcznych z technologią EcoJoy, za pomocą której można oszczędzać wodę i dbać o środowisko, bez konieczności rezygnacji z relaksujących kąpieli.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o GROHE GROHTHERM CUBE - PODTYNKOWY ZESTAW PRYSZNICOWY Z DESZCZOWNICĄ RAINSHOWER 230 - 34506000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl