wyszukiwarka zaawansowana

HANSGROHE CROMA 100 - GŁÓWKA PRYSZNICOWA MULTI - 28539000

          4.51245
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
232,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu HANSGROHE CROMA 100 - GŁÓWKA PRYSZNICOWA MULTI - 28539000

Główka prysznicowa Multi fantastycznej marki Hansgrohe Croma 100 ma odizolowany korpus. Istnieją 3 strumienie wody: Rain, Mono oraz masujący. Można zmienić strumień poprzez obrót. Maksymalny przepływ przy 3 barach to 19 litrów na minutę. Jej wielkość to 11,4 centymetra. W wyposażeniu główki prysznicowej znajduje się łatwy do wypłukania filtr, a także przyłącze G ½ cala. Może ona współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Główka prysznicowa Multi fantastycznej marki Hansgrohe Croma 100 to produkt, który można dostać w chromowanym kolorze.

Dane techniczne

  • Wielkość: 114 mm
  • Zmiana strumienia poprzez obrót
  • Strumień: Rain, Mono, masujący
  • Przepływ max. (przy 3 bar): 19 l/min
  • Odizolowany korpus
  • Łatwy do wypłukania filtr
  • Przyłącze G ½
  • Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
37__hmb00818_tif.jpg

Więcej o Hansgrohe


Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, sprawdź ofertę Hansgrohe. Jest to niemiecki producent specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów i akcesoriów do łazienek, niezawodnych systemów odpływowych oraz wszechstronnych technologii instalacyjnych. Projektanci Hansgrohe korzystają z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia oraz przystosowanych dla wody pitnej materiałów. Wykorzystują odnawialne źródła energii, a także systemy recyklingu i odzyskiwania ciepła.

Do najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez producenta zaliczyć można innowację Select, pozwalającą na wygodne sterowanie strumieniem wody w trakcie kąpieli oraz technologię prysznicową AirPower, która poprzez wzbogacenie napływającej wody powietrzem gwarantuje miękkie, lekkie krople. Klienci z całego świata chętnie wybierają również produkty wyposażone w zmniejszającą zużycie wody technologię EcoSmart oraz funkcję QucikClean - zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów.

Dane techniczne

 
Seria Hansgrohe Croma 100
Dostępność 24h
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o HANSGROHE CROMA 100 - GŁÓWKA PRYSZNICOWA MULTI - 28539000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl