wyszukiwarka zaawansowana

HANSGROHE CROMA 100 - GŁÓWKA PRYSZNICOWA VARIO ECOSMART - 28537000

          4.03209
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
113,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu HANSGROHE CROMA 100 - GŁÓWKA PRYSZNICOWA VARIO ECOSMART - 28537000

Główka prysznicowa Vario Ecosmart marki Hansgrohe Croma 100 jest wyposażona w odizolowany korpus. Ma 4 strumienie wody: Rain, masujący, normalny oraz Shampoo. Zmiany strumienia można dokonać za sprawą obrotu. Maksymalny przepływ przy 3 barach to 9 litrów na minutę. Jej wielkość to 10 centymetrów. Posiada łatwy do wypłukania filtr, a także przyłącze G ½ cala. Główka prysznicowa Vario Ecosmart marki Hansgrohe Croma 100 może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. To wyrób dostępny w chromowanym kolorze.

Dane techniczne

  • Wielkość: 100 mm
  • Zmiana strumienia poprzez obrót
  • Strumień: Rain, Shampoo, normalny, masujący
  • Przepływ max. (przy 3 bar): 9 l/min
  • Odizolowany korpus
  • Łatwy do wypłukania filtr
  • Przyłącze G ½
  • Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
37__hmb00417_tif.jpg

Więcej o Hansgrohe


Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, sprawdź ofertę Hansgrohe. Jest to niemiecki producent specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów i akcesoriów do łazienek, niezawodnych systemów odpływowych oraz wszechstronnych technologii instalacyjnych. Projektanci Hansgrohe korzystają z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia oraz przystosowanych dla wody pitnej materiałów. Wykorzystują odnawialne źródła energii, a także systemy recyklingu i odzyskiwania ciepła.

Do najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez producenta zaliczyć można innowację Select, pozwalającą na wygodne sterowanie strumieniem wody w trakcie kąpieli oraz technologię prysznicową AirPower, która poprzez wzbogacenie napływającej wody powietrzem gwarantuje miękkie, lekkie krople. Klienci z całego świata chętnie wybierają również produkty wyposażone w zmniejszającą zużycie wody technologię EcoSmart oraz funkcję QucikClean - zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów.

Dane techniczne

 
Seria Hansgrohe Croma 100
Dostępność 24h
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o HANSGROHE CROMA 100 - GŁÓWKA PRYSZNICOWA VARIO ECOSMART - 28537000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl