wyszukiwarka zaawansowana

HANSGROHE METRIS - JEDNOUCHWYTOWA BATERIA MONTAŻ NATYNKOWY DN15 CHROM - 31480000

         
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
798,99 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu HANSGROHE METRIS - JEDNOUCHWYTOWA BATERIA MONTAŻ NATYNKOWY DN15 CHROM - 31480000

Montowana na ścianie jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa została wykonana przez znanego producenta Hansgrohe i wprowadzona na rynek wraz z serią Metris. Model ten wykazuje się dużą funkcjonalnością oraz ciekawym wyglądem. Wymiary baterii to 10 centymetrów długości i 18 centymetrów wysokości, natomiast rozstaw przyłączy wynosi 15 centymetrów. Produkt nie jest dużych rozmiarów, co z pewnością sprawdzi się w przypadku niewielkich łazienek i wanien. Bateria została wyposażona w przełącznik ciśnieniowy, zawór zwrotny oraz tłumiki szumu, które skutecznie wyciszają przepływającą wodę. Całość wykonana z metalu jednak mieszacz jest ceramiczny, co ma zapewnić brak reakcji w przypadku zmiany temperatury wody. Przepływ przy ciśnieniu 3 bary wynosi 22 litry na minutę.

Dane techniczne

 • Długość 123 mm - 130,5 mm
 • Sposób montażu: przyłacza typu S
 • Rozstaw: 150 mm ± 12 mm
 • Strumień normalny
 • Przepływ przyłącza główki przy 3 bar: 8 l/min
 • Przepływ wylewki wannowej przy 3 bar: 21 l/min
 • Mieszacz ceramiczny
 • Przełącznik ciśnieniowy
 • Zawór zwrotny
 • Tłumiki szumów
 • Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
37__hma00655_tif.jpg

Więcej o Hansgrohe


Więcej o Hansgrohe

Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, sprawdź ofertę Hansgrohe. Jest to niemiecki producent specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów i akcesoriów do łazienek, niezawodnych systemów odpływowych oraz wszechstronnych technologii instalacyjnych. Projektanci Hansgrohe korzystają z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia oraz przystosowanych dla wody pitnej materiałów. Wykorzystują odnawialne źródła energii, a także systemy recyklingu i odzyskiwania ciepła.

Do najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez producenta zaliczyć można innowację Select, pozwalającą na wygodne sterowanie strumieniem wody w trakcie kąpieli oraz technologię prysznicową AirPower, która poprzez wzbogacenie napływającej wody powietrzem gwarantuje miękkie, lekkie krople. Klienci z całego świata chętnie wybierają również produkty wyposażone w zmniejszającą zużycie wody technologię EcoSmart oraz funkcję QucikClean - zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów.

Dane techniczne

 
Seria Hansgrohe Metris
Typ Jednouchwytowa
Montaż Stojąca
Z zestawem natryskowym Nie
Z termostatem Nie
Kolor Chrom
Dostępność 24h
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o HANSGROHE METRIS - JEDNOUCHWYTOWA BATERIA MONTAŻ NATYNKOWY DN15 CHROM - 31480000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl