wyszukiwarka zaawansowana

HANSGROHE RAINDANCE LIFIT 180 2JET- PANEL PRYSZNICOWY BIAŁY/CHROM - 27003400

         
Dostępność:
Wysyłka w: 21 dni
ilość szt.
7 459,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu HANSGROHE RAINDANCE LIFIT 180 2JET- PANEL PRYSZNICOWY BIAŁY/CHROM - 27003400

Panel prysznicowy Hansgrohe Raindance Lifit składa się z uchwytu prysznicowego Porter'S, Isiflex węża prysznicowego z powierzchnią metaliczną o długości 160 centymetrów oraz główki prysznicowej PuraVida 120 1Jet EcoSmart. Zawiera głowicę prysznicową Raindance S 180 Air, z jakiej możliwy jest wypływ strumienia RainAir i wodospadowego. Przepływ RainAir przy 3 barach to 9 litrów na minutę, zaś wodospadowy to również 9 litrów na minutę. Ma zabezpieczenie przy 40 stopniach Celsjusza. Istnieje blokada maksymalnej temperatury. Jego wielkość to 18 centymetrów. Występuje regulacja wysokości 20 centymetrów. Panel prysznicowy Hansgrohe Raindance Lifit posiada odizolowany korpus. Długość ramienia to 42 centymetry. Ma przyłącze G ½ cala. Jego rozstaw to 15±1,2 centymetra.

HANSGROHE RAINDANCE LIFIT 180 2JET- PANEL PRYSZNICOWY BIAŁY/CHROM

Dane techniczne

 • Głowica prysznicowa Raindance S 180 Air
 • Wielkość: 180 mm
 • Długość ramienia: 420 mm
 • Regulacja wysokości: 200 mm
 • Strumień (głowica prysznicowa): RainAir, wodospadowy
 • Przepływ RainAir (przy 3 bar): 9 l/min
 • Przepływ strumień wodospadowy (przy 3 bar): 9 l/min
 • Zabezpieczenie przy 40°C
 • Blokada max. temperatury
 • Odizolowany korpus
 • Rozstaw: 150 mm ± 12 mm
 • Przyłącze G ½
 • Montaż ścienny
 • Sposób montażu: instalacja natynkowa

Zestaw zawiera

 • Uchwyt prysznicowy Porter'S (#28331000)
 • Isiflex wąż prysznicowy z powierzchnią metaliczną 1,60 m, DN15 (#28276000)
 • Główka prysznicowa PuraVida 120 1jet EcoSmart DN15 (#28568000)
27003400t.jpg

Więcej o Hansgrohe


Więcej o Hansgrohe

Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, sprawdź ofertę Hansgrohe. Jest to niemiecki producent specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów i akcesoriów do łazienek, niezawodnych systemów odpływowych oraz wszechstronnych technologii instalacyjnych. Projektanci Hansgrohe korzystają z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia oraz przystosowanych dla wody pitnej materiałów. Wykorzystują odnawialne źródła energii, a także systemy recyklingu i odzyskiwania ciepła.

Do najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez producenta zaliczyć można innowację Select, pozwalającą na wygodne sterowanie strumieniem wody w trakcie kąpieli oraz technologię prysznicową AirPower, która poprzez wzbogacenie napływającej wody powietrzem gwarantuje miękkie, lekkie krople. Klienci z całego świata chętnie wybierają również produkty wyposażone w zmniejszającą zużycie wody technologię EcoSmart oraz funkcję QucikClean - zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów.

Dane techniczne

 
Seria Hansgrohe Raindance
Dostępność 15-30 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o HANSGROHE RAINDANCE LIFIT 180 2JET- PANEL PRYSZNICOWY BIAŁY/CHROM - 27003400

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl