wyszukiwarka zaawansowana

HANSGROHE TALIS S² VATIARC - JEDNOUCHWYTOWA BATERIA KUCHENNA DN15 CHROM - 14877000

         
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
1 295,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu HANSGROHE TALIS S² VATIARC - JEDNOUCHWYTOWA BATERIA KUCHENNA DN15 CHROM - 14877000

Jednouchwytowa bateria kuchenna Talis S2 Vatiarc marki Hansgrohe jest przystosowana do pionowego montażu przed oknem. Wyposażona jest w wygodny w obsłudze, magnetyczny uchwyt ułożony w poziomie. rumień normalny, jak i prysznicowy, co wyraźnie podnosi jej funkcjonalność. Możliwy jest obrót baterii o 150 stopni, a maksymalny przepływ wody wynosi w niej 11 litrów na minutę. Jest przystosowana do współdziałania z przepływowymi podgrzewaczami wody. Posiada szybkozłączkę do węża oraz zawór zwrotny. Bateria z ceramicznym mieszaczem dostępna jest w kolorze chromu.

Dane techniczne

 • Zakres obrotu 150°
 • Montaż przed oknem
 • Do montazu przed oknem, skladana cokół 70 mm
 • Uchwyt w poziomie
 • Strumień normalny i prysznicowy
 • Strumień prysznicowy
 • Magnetyczny uchwyt
 • Z szybkozłaczką do węża
 • Przepływ przy 3 bar: 11 l/min
 • Mieszacz ceramiczny
 • Węże przyłączeniowe G ⅜
 • Zawór zwrotny
 • Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
37__hma01173_eps.jpg

Więcej o Hansgrohe


Więcej o Hansgrohe

Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, sprawdź ofertę Hansgrohe. Jest to niemiecki producent specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów i akcesoriów do łazienek, niezawodnych systemów odpływowych oraz wszechstronnych technologii instalacyjnych. Projektanci Hansgrohe korzystają z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia oraz przystosowanych dla wody pitnej materiałów. Wykorzystują odnawialne źródła energii, a także systemy recyklingu i odzyskiwania ciepła.

Do najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez producenta zaliczyć można innowację Select, pozwalającą na wygodne sterowanie strumieniem wody w trakcie kąpieli oraz technologię prysznicową AirPower, która poprzez wzbogacenie napływającej wody powietrzem gwarantuje miękkie, lekkie krople. Klienci z całego świata chętnie wybierają również produkty wyposażone w zmniejszającą zużycie wody technologię EcoSmart oraz funkcję QucikClean - zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów.

Dane techniczne

 
Seria Hansgrohe Talis S² Variarc
Typ Jednouchwytowa
Montaż Stojąca
Wyciągana wylewka Tak
Podokienna Tak
Kolor Chrom
Dostępność 8-14 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o HANSGROHE TALIS S² VATIARC - JEDNOUCHWYTOWA BATERIA KUCHENNA DN15 CHROM - 14877000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl