wyszukiwarka zaawansowana

KERAMAG CERAMIKA DZIECIĘCA I SZKOLNA - DESKA SEDESOWA ''ŻÓŁWIK'' ŻÓŁTA WOLNOOPADAJĄCA - 573367000

         
  • Kod produktu: 573367000
  • Producent: Keramag
  • Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
415,44 zł

Opis produktu KERAMAG CERAMIKA DZIECIĘCA I SZKOLNA - DESKA SEDESOWA ''ŻÓŁWIK'' ŻÓŁTA WOLNOOPADAJĄCA - 573367000

Deski sedesowe są na rynku różne. Jednak tylko firma Keramag pomyślała, o stworzeniu takich, które będą idealne dla dzieci w takich placówkach jak szkoły czy przedszkola. Dzięki temu dzieci w takich miejscach będą czuć się dużo lepiej, niż miałoby to miejsce w łazienkach zimnych i mało wesołych. Ten model deski został stworzony w kształcie żółwia, którego pomalowano na nietypowy żółty kolor. Sprawdzi się w różnego rodzaju łazienkach, a jej wymiary pozwolą na montaż na różnych miskach sedesowych. Deska ta jest wolnoopadająca, co z pewnością pomoże w utrzymaniu idealnego stanu przez długi czas. Dodatkowo jej wytrzymałość jest naprawdę duża za sprawą metalowych zawiasów, co w przypadku dzieci jest bardzo ważną częścią armatury. Deska nie jest ciężka, bowiem waży zaledwie 2,7 kilograma.

Dane techniczne

  • Zawiasy metalowe.
  • Kolor: żółty
  • Waga: 2.8 kg
573367000.jpg

Dane techniczne

 
Zawiasy metalowe Tak
Deska z duroplastu Nie
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o KERAMAG CERAMIKA DZIECIĘCA I SZKOLNA - DESKA SEDESOWA ''ŻÓŁWIK'' ŻÓŁTA WOLNOOPADAJĄCA - 573367000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl