wyszukiwarka zaawansowana

KERAMAG CERAMIKA DZIECIĘCA I SZKOLNA - MISKA USTĘPOWA LEJOWA KERATECT - 212015600

          4.24942
  • Kod produktu: 212015600
  • Producent: Keramag
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
1 638,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu KERAMAG CERAMIKA DZIECIĘCA I SZKOLNA - MISKA USTĘPOWA LEJOWA KERATECT - 212015600

Dzieci, szczególnie te młodsze trzeba długo przekonywać do tego, żeby przeszły z nocnika na miskę ustępową. Jednak, dzięki firmie Keramag i serii Ceramika Dziecięca i Szkolna najmłodsi będą mogli korzystać z miski dla dzieci, która została specjalnie dla nich przygotowana. Produkt jest montowany na stojąco, został wykonany w pięknym białym kolorze i świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, jak i tych nieco bardziej klasycznych. Miska posiada powłokę ochronną Keratect, która pozwoli na łatwiejsze dbanie o czystość. Dodatkowo w zestawie znajduje się dwuczęściowe siedzisko w kolorze szarym. Długość modelu ma 50 centymetrów, natomiast szerokość to 35 centymetrów. Po montażu wysokość miski będzie mieć 34 centymetry. Miska podczas jednorazowe spłukiwania zużyje 6 litrów wody. Waży jedyne 14 kilogramów.

Odpływ poziomy. Z dwuczęściowym siedziskiem w kolorze szarym. Wg. DIN 1385-6.

-Z Keratect

-6 L

-Stojąca

-Siedzisko szare

-Wysokość: 34 cm

-Waga: 14 kg

212015600 RT.jpg

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o KERAMAG CERAMIKA DZIECIĘCA I SZKOLNA - MISKA USTĘPOWA LEJOWA KERATECT - 212015600

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl