wyszukiwarka zaawansowana

KERAMAG ICON - SZAFKA WISZĄCA PODUMYWALKOWA 119 CM PLATYNOWY POŁYSK - 840322000

          4.834
Dostępność:
Wysyłka w: 21 dni
ilość szt.
1 940,00 zł

Wysyłka już od 69,00 zł

Opis produktu KERAMAG ICON - SZAFKA WISZĄCA PODUMYWALKOWA 119 CM PLATYNOWY POŁYSK - 840322000

Niezależnie od tego, czy w naszym domu dysponujemy dużą, czy mała łazienką, jest niezmiernie ważne, by jej przestrzeń wykorzystać mądrze, tylko wtedy bowiem będzie to pomieszczenie wygodne i zmieści się z nim wszystko, co tylko będziemy chcieli tam przechowywać. Świetnie sprawdzą się w tym meble z szerokiej oferty cenionej, niemieckiej firmy Keramag, takie jak Icon, szafka wisząca podumywalkowa. Charakteryzuje się ona klasycznym, eleganckim designem, pięknym kolorem platynowy połysk, a także jakością wykonania i pojemnością dwóch szuflad, wyposażonych również w przydatny mechanizm cichego domykania. Produkt ten ma niezwykle komfortowe , kompaktowe wymiary, które wynoszą: 119 centymetrów szerokości, 24 centymetry wysokości oraz 47,7 centymetra głębokości.

2 szuflady z mechanizmem cichego domykania. Do kompletowania z umywalkami 124050 i 124150 oraz szafką.

-Kolor: platynowy połysk

-Głębokość: 47.7 cm

-Wysokość: 24 cm

-Szerokość: 119 cm

-Waga: 21.5 kg

840322000.jpg

Dane techniczne

 
Seria Keramag Icon

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o KERAMAG ICON - SZAFKA WISZĄCA PODUMYWALKOWA 119 CM PLATYNOWY POŁYSK - 840322000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl