wyszukiwarka zaawansowana

KERAMAG VITALIS - MISKA USTĘPOWA STOJĄCA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 211105000

         
  • Kod produktu: 211105000
  • Producent: Keramag
  • Seria: Keramag Vitalis
  • Gwarancja: 7 lat
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
857,10 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu KERAMAG VITALIS - MISKA USTĘPOWA STOJĄCA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 211105000

Miska ustępowa stojąca świetnej marki Keramag z kolekcji Ceramika bez barier została wyprodukowana z ceramiki sanitarnej. Dostępna jest w klasycznym białym kolorze. Posiada owalny kształt. Została przeznaczona do skompletowania ze spłuczką i deską sedesową z tworzywa Renova. Miska ustępowa stojąca świetnej marki Keramag z kolekcji Ceramika bez barier liczy sobie 46 centymetrów długości i 35,5 szerokości, zaś jej głębokość to 46 centymetrów. Waży 15 kilogramów. Ma poziomy odpływ. Można ją kupić w bardzo dobrej cenie.

Do kompletowania spłuczka i deska sedesowa z tworzywa Renova 1. Wg. DIN 1385-6, wysokość miski 46 cm.

Dane techniczne

  • 6 L
  • Wysokość: 46 cm
  • Waga: 15 kg
211105000 RT.jpg

Dane techniczne

 
Seria Keramag Vitalis
Długość 46 cm
Szerokość 36 cm
Wysokosć 46 cm
Kolor Biały
Bez kołnierza Nie
Powłoka ochronna Nie
W zestawie Miska wc bez deski
Dostępność 8-14 dni
Gwarancja 7 lat
gwarancja 7 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o KERAMAG VITALIS - MISKA USTĘPOWA STOJĄCA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 211105000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl