wyszukiwarka zaawansowana

KUCHINOX ORCA - ZESTAW NATRYSKOWY PUNKTOWY 1-FUNKCYJNY - NKR 00AD

          4.56497
  • Kod produktu: NKR 00AD
  • EAN: 5907791121257
  • Producent: Kuchinox
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
22,14 zł

Wysyłka już od 15,00 zł

Opis produktu KUCHINOX ORCA - ZESTAW NATRYSKOWY PUNKTOWY 1-FUNKCYJNY - NKR 00AD

Zestaw natryskowy punktowy wspaniałej firmy Kuchinox z kolekcji Orca został wyposażony w jednofunkcyjną słuchawkę z systemem antykamień. Jest wyprodukowany ze stali szlachetnej w połączeniu z tworzywem sztucznym. Zawiera wąż natryskowy o długości 120 centymetrów. Jego wykończenie stanowi chrom. Zestaw natryskowy punktowy wspaniałej firmy Kuchinox z kolekcji Orca można dostać w atrakcyjnej cenie. Jest objęty dwuletnim okresem gwarancyjnym. Warto zainwestować swoje pieniądze w ten solidnie wykonany produkt.

Zestaw natryskowy Orca NKR 00AD

Zestaw natryskowy punktowy
1-funkcyjna słuchawka z systemem antykamień
Wąż natryskowy 120 cm
Materiał: stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Wykończenie: chrom
Gwarancja 2 lat

NKR00AD.jpg

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o KUCHINOX ORCA - ZESTAW NATRYSKOWY PUNKTOWY 1-FUNKCYJNY - NKR 00AD

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl