wyszukiwarka zaawansowana

SANPLAST FREE LINE - P/FREE - KABINA WALK-IN 100 CM W0 - 600-260-0440-42-401

         
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
844,00 zł

Wysyłka już od 130,00 zł

Opis produktu SANPLAST FREE LINE - P/FREE - KABINA WALK-IN 100 CM W0 - 600-260-0440-42-401

Kabina bardzo dobrej marki Sanplast Free Line ma parawan P/Free z wejściem Walk-In posiadającym wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 0,6 centymetra. Produkt ten zawiera mocowany do ściany wspornik stabilizujący jego konstrukcję. Kabina bardzo dobrej marki Sanplast Free Line liczy sobie 100 centymetrów wysokości. Wysokość A to 195,3 centymetra, zaś zakres regulacji B (minimum-maksimum) to 99-100 centymetrów. Wymiar maksymalny C to 120,5 centymetra. Wysokość tego produktu zapewnia wygodę kąpieli, szczególnie osobom o wysokim wzroście. Kabina zawiera szybę transparentną ,,Wo”. Posiada srebrny błyszczący profil. Istnieje możliwość montażu w wersji lewej bądź prawej. Modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect występuje w cenie produktu.

Dane techniczne

  • Wymiary podstawowe 1000 mm
  • Wysokość A 1953 mm
  • Zakres regulacji B min-max 990-1000 mm
  • Wymiar Cmax 1205 mm
  • Szyba transparenta "W0"
  • Profil srebrny błyszczący

Parawany P/FREE z wejściem WALK-IN z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Produkty posiadają mocowany do ściany wspornik stabilizujący jego konstrukcję. Wysokość 195 cm zapewnia wygodę kąpieli, szczególnie osobom o wysokim wzroście. Produkty są uniwersalne – możliwość montażu w wersji lewej lub prawej. Modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect w cenie produktu.

P_FREE_rystech.jpg

Więcej o Sanplast


Więcej o Sanplast

Przełomowym momentem w historii Sanplast okazał się rok 1991. To właśnie wtedy, jako pierwszy polski producent, wprowadził na rynek kabinę prysznicową. Z kolei w roku 1997 poszerzył swój asortyment o wanny i systemy hydromasażu. Na przestrzeni lat stworzył niezawodne rozwiązania i wypracował własny styl, a dzięki fachowej wiedzy - umocnił swoją pozycję w kraju i za granicą. Stał się również znaczącą marką utożsamianą przede wszystkim z nowoczesnymi technologiami, bezpieczeństwem oraz najwyższą jakością.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie tego producenta? Brodziki, wanny, umywalki, systemy powietrzne, wodne i wodno-powietrzne do hydromasażu, a także akcesoria do łazienek. W asortymencie firmy nie mogło zabraknąć także kabin prysznicowych z innowacyjnym systemem Glass protect opracowanym przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Sanplast. Jest to system, który ogranicza tworzenie się osadu na powierzchni szkła poprzez modyfikację jego chemiczno-fizycznych właściwości. W rezultacie Twoja łazienka może dłużej pozostać czysta i zadbana.

Dane techniczne

 
Seria Sanplast Free Line
Rodzaj Prostokątna
Dłuższy bok 120 cm
Krótszy bok 100 cm
Wysokosć 195 cm
Stronność Uniwersalna
Powłoka ochronna Tak
Wejście Inne
Wypełnienie Szkło przeźroczyste
Dostępność 8-14 dni
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o SANPLAST FREE LINE - P/FREE - KABINA WALK-IN 100 CM W0 - 600-260-0440-42-401

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl