wyszukiwarka zaawansowana

SANPLAST PRESTIGE MINERAL - BRODZIK PROSTOKĄTNY MINERALNY B-M/PR 170x75 CM - 645-350-0300-01-000

          3.97907
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
1 115,00 zł

Wysyłka już od 69,00 zł

Opis produktu SANPLAST PRESTIGE MINERAL - BRODZIK PROSTOKĄTNY MINERALNY B-M/PR 170x75 CM - 645-350-0300-01-000

SANPLAST PRESTIGE MINERAL - BRODZIK PROSTOKĄTNY MINERALNY B-M/PR 170x75 CM - 645-350-0300-01-000Chcesz urządzić komfortową strefę prysznicową? Postaw na brodzik prostokątny mineralny B-M/PR o wymiarach 170x75 cm, który jest rozwiązaniem zakładającym długi czas użytkowania. Odlew mineralny jest odporny na uszkodzenia i ścieranie, a ze względu na gładką powierzchnię - łatwy w utrzymaniu czystości. Brodzik pochodzący z kolekcji Sanplast Prestige Mineral wyróżnia się znakomitymi właściwościami użytkowymi, a do tego także walorami estetycznymi, dzięki czemu stanowi nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie przy tworzeniu strefy natryskowej.

Dane techniczne

  • Wymiary podstawowe 1700x750 mm
  • Głębokość 15 mm
  • Wymiar A 1700 mm
  • Wymiar B 750 mm

Do kompletowania z syfonem kat. 661-A0040 (Zakładka "Produkty powiązane")

Brodziki kwadratowe lub prostokątne B-M/PR o głębokości 1,5 cm to nowa propozycja w naszej ofercie. Cechami charakterystycznymi brodzików jest duża, niezwykle gładka powierzchnia oraz płaskie dno. Konstrukcja brodzików zapewnia łatwy montaż na posadzce lub możliwość wpuszczenia brodzików w posadzkę, tworząc bezbarierowe wejście. Brodziki Prestige Mineral wykonane z odlewu mineralnego, charakteryzują się znakomitymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Powierzchnie brodzików są niezwykle gładkie, a także łatwe do utrzymania w czystości. Metariał, z którego wykonane są brodziki odporny jest na różnego rodzaju plamy, odbarwienia oraz ścieranie.

csm_B-M_PRESTIGE-kwadrat_97e5fb3d66.jpg

Więcej o Sanplast


Więcej o Sanplast

Przełomowym momentem w historii Sanplast okazał się rok 1991. To właśnie wtedy, jako pierwszy polski producent, wprowadził na rynek kabinę prysznicową. Z kolei w roku 1997 poszerzył swój asortyment o wanny i systemy hydromasażu. Na przestrzeni lat stworzył niezawodne rozwiązania i wypracował własny styl, a dzięki fachowej wiedzy - umocnił swoją pozycję w kraju i za granicą. Stał się również znaczącą marką utożsamianą przede wszystkim z nowoczesnymi technologiami, bezpieczeństwem oraz najwyższą jakością.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie tego producenta? Brodziki, wanny, umywalki, systemy powietrzne, wodne i wodno-powietrzne do hydromasażu, a także akcesoria do łazienek. W asortymencie firmy nie mogło zabraknąć także kabin prysznicowych z innowacyjnym systemem Glass protect opracowanym przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Sanplast. Jest to system, który ogranicza tworzenie się osadu na powierzchni szkła poprzez modyfikację jego chemiczno-fizycznych właściwości. W rezultacie Twoja łazienka może dłużej pozostać czysta i zadbana.

Dane techniczne

 
Seria Sanplast Prestige Mineral
Dłuższy bok 170 cm
Krótszy bok 75 cm
Wysokość całkowita 3 cm
Głębokość 1,5 cm
Materiał Odlew mineralny
Syfon w komplecie Nie
Dostępność 8-14 dni
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o SANPLAST PRESTIGE MINERAL - BRODZIK PROSTOKĄTNY MINERALNY B-M/PR 170x75 CM - 645-350-0300-01-000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl