wyszukiwarka zaawansowana

TERMET CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ - WKC0566000000

          4.36
  • Kod produktu: WKC0566000000
  • EAN: 5907510145243
  • Producent: Termet
  • Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
70,00 zł

Wysyłka już od 15,00 zł

Opis produktu TERMET CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ - WKC0566000000

Czujnik temperatury zewnętrznej Termet został przeznaczony do montażu zewnętrznego. Daje możliwość automatycznej regulacji temperatury wody w instalacji C.O. w zależności od wzrostu bądź spadku temperatury zewnętrznej. Steruje on funkcją pogodową na bazie krzywej grzania. Temperatura działania wynosi od -40 do +50 stopni Celsjusza. Jego wymiary to 3,4x7x7 centymetrów. Czujnik temperatury zewnętrznej Termet można powiązać z kociołami gazowymi. Dostępny jest w niezwykle przystępnej cenie, adekwatnej do jego jakości wykonania.

Czujnik temperatury zewnętrznej jest przeznaczony do montażu zewnętrznego idaje możliwość automatycznej regulacji temperatury wody winstalacji c.o. wzależności od wzrostu, bądź spadku temperatury zewnętrznej. Steruje on funkcją pogodową na bazie krzywej grzania.

Dane techniczne

  • Temperatura działania -40 ÷ +50 °C
  • Gabaryty 34x70x70 mm
Czujnik temperatury zewnętrznej JPG.jpg

Więcej o Termet


Termet to wiodąca, polska marka, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych urządzeń grzewczych. W asortymencie producenta znajdziemy szeroki wybór kotłów gazowych, podgrzewaczy wody i rozwiązań specjalnych, opracowanych w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Ogromnym atutem firmy jest biuro projektowe oraz laboratorium badawcze. To właśnie w tych miejscach powstają niestandardowe koncepcje i innowacyjne projekty oraz wdrażane są technologie zwiększające funkcjonalność produktów i przenoszące komfort użytkowników na najwyższy poziom.

Termet posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskowego zgodnie z obowiązującymi normami. Producent korzysta z odnawialnych źródeł energii, a jednym z elementów jego strategii jest świadome i odpowiedzialne działanie na rzecz środowiska naturalnego. Ogranicza zużywanie wody oraz we właściwy sposób gospodaruje odpadami. Kształtuje proekologiczne postawy pracowników i poszerza ich wiedzę.

Dane techniczne

 
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o TERMET CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ - WKC0566000000

Dodaj opinię
2019-03-06

Do instalacji zewnętrznej.

2019-03-07

Warto zainwestować.

2019-03-11

Taki czujnik temperatury zewnętrznej naprawdę się sprawdza. Powiem wam, że nie oczekiwałem aż tak dobrego efektu. Występuje automatyczna regulacja temperatury wody w instalacji C.O., a najlepsze jest to, że ta aktywność jest zależna od tego czy temperatura zewnętrzna spadnie, czy wzrośnie. Jak dla mnie bomba! Gorąco polecam.

2019-03-13

I do kotła gazowego.

2019-03-14

Cudne sterowanie.

2019-03-15

Zgadza się. Świetne sterowanie funkcją pogodową. Było to dla mnie duże zaskoczenie, że tak to działa.

2019-03-18

Gwarancja 2 lata!

2019-03-19

Służy długi czas.

2019-03-22

Praktyczny produkt.

2019-03-26

I taka cena, wow!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl