wyszukiwarka zaawansowana

TERMET OPEN-THERM CR 11011- REGULATOR POKOJOWY - WKZ0624000000

         
 • Kod produktu: WKZ0624000000
 • EAN: 5907510131215
 • Producent: Termet
 • Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
335,00 zł

Opis produktu TERMET OPEN-THERM CR 11011- REGULATOR POKOJOWY - WKZ0624000000

Regulator pokojowy Open-Therm typ CR11011 marki Termet jest urządzeniem do regulacji temperatury z tygodniowym programem grzewczym. Zapewnia efektywnie i proste zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach. Posiada wielofunkcyjny wyświetlacz, który przekazuje nie tylko informacje dotyczące temperatury, ale też dnia, godziny oraz realizowanego programu działania i jego czasu. Doskonała diagnostyka błędów ułatwia codzienne korzystanie z urządzenia. Istnieje możliwość zdalnego programowania kotła. Regulator pokojowy wyposażono w 5 wstępnie ustawionych programów oraz 3 poziomy temperatury w pomieszczeniu. Praca może odbywać się w trybie automatycznym lub ręcznym. Zakres temperatury pokojowej wynosi 7-34 °C. Urządzenie podłącza się za pomocą 2-żyłowego niespolaryzowanego przewodu. Ze względu na niewielkie wymiary doskonale sprawdzą się w każdym domu.

OPEN THERM typ CR11011 jest tygodniowym programowalnym regulatorem temperatury umożliwiającym proste i efektywne sterowania temperaturą w pomieszczeniach. Regulator posiada diagnostykę błędów oraz pozwala na zdalne programowanie kotła. Posiada ciekłokrystaliczny wielofunkcyjny wyświetlacz czasu, dnia, godziny, aktualnej temperatury oraz realizowanego programu działania.

Dane techniczne

 • Tygodniowy program grzewczy
 • Trzy poziomy temperatury wpomieszczeniu
 • Pięć wstępnie ustawionych programów
 • Praca wtrybie automatycznym lub ręcznym
 • Zdalne programowanie kotła
 • Diagnostyka błędów
 • Podłączenie 2-żyłowym niespolaryzowanym przewodem
 • Zakres nastaw temperatury pokojowej 7-35 °C
 • Napięcie zasilania z kotła
 • Podziałka temperatury 0,5 °C
 • Temperatura działania 0-40 °C
 • Gabaryty szer. 145 x wys. 80 x gł. 25 mm
 • Wyświetlacz ciekłokrystaliczny
 • Poziomy temp 3
 • Histereza automatycznie regulowana °C

 

opentherm.jpg

Więcej o Termet


Więcej o Termet

Termet to wiodąca, polska marka, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych urządzeń grzewczych. W asortymencie producenta znajdziemy szeroki wybór kotłów gazowych, podgrzewaczy wody i rozwiązań specjalnych, opracowanych w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Ogromnym atutem firmy jest biuro projektowe oraz laboratorium badawcze. To właśnie w tych miejscach powstają niestandardowe koncepcje i innowacyjne projekty oraz wdrażane są technologie zwiększające funkcjonalność produktów i przenoszące komfort użytkowników na najwyższy poziom.

Termet posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskowego zgodnie z obowiązującymi normami. Producent korzysta z odnawialnych źródeł energii, a jednym z elementów jego strategii jest świadome i odpowiedzialne działanie na rzecz środowiska naturalnego. Ogranicza zużywanie wody oraz we właściwy sposób gospodaruje odpadami. Kształtuje proekologiczne postawy pracowników i poszerza ich wiedzę.

Dane techniczne

 
Rodzaj Przewodowy
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o TERMET OPEN-THERM CR 11011- REGULATOR POKOJOWY - WKZ0624000000

Dodaj opinię
2019-03-06

Rewelacyjny produkt, zdecydowanie ułatwia codzienne życie

2019-03-07

Regulator jest prosty w obsłudze, nie trzeba posiadać ogromnej wiedzy aby ustawić dogodną temperaturę w pomieszczeniach poza tym do zestawu dołączona jest szczególowa instrukcja w języku polskim

2019-03-08

Bardzo szeroki wachlarz temperatury, zajmuje bardzo mało miejsca, nie rzuca się w oczy

2019-03-13

produkt wykonany w sposób solidny, narazie dobrze się sprawuje. Wygląda elegancko jak alarm

2019-03-14

Sprawdza się w moim domu

2019-03-15

produkt zgodny z opisem, solidnie zapakowany

2019-03-18

Bardzo szybka dostawa, urządzenie przyjechało do mnie już następnego dnia

2019-03-20

Podoba mi się, można schować nawet w szafie

2019-03-21

Podoba mi się to że regulator posiada diagnostykę błędów dzięki czemu w razie potrzeby mogę sam naprawić sprzęt

2019-03-22

Prosto steruje się urządzeniem, nie ma żadnych problemów z jego ustawieniem. Temperaturę w domu możemy ustawić według potrzeb i pory roku

2019-10-22

Prosto steruje się urządzeniem, nie ma żadnych problemów z jego ustawieniem. Temperaturę w domu możemy ustawić według potrzeb i pory roku

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl