wyszukiwarka zaawansowana

TERMET PAKIET KOCIOŁ GOLD PLUS 1F 20KW + ZASOBNIK 100

         
  • Kod produktu: WKJ4601+T9782+T944911+WKC0566
  • Producent: Termet
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
4 973,00 zł

Wysyłka już od 99,00 zł

Opis produktu TERMET PAKIET KOCIOŁ GOLD PLUS 1F 20KW + ZASOBNIK 100

Pakiet kocioł Gold Plus 1F 30 KW z zasobnikiem marki Termet to produkt stworzony z myślą o zapotrzebowaniu współczesnych ludzi, wysokiej jakości wykonaniu oraz bezpieczeństwie. Zastosowano w tym celu nowoczesne technologie, które wpływają na oszczędność energii, wysoką efektywność oraz wygodę użytkowania. Wewnętrzne mieszanie sprawia, że kocioł pracuje szybciej, a przy tym oszczędnie. Doskonale sprawdzi się dla osób ceniących ekologiczny styl życia. Urządzenie wyposażono w najnowszej generacji wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej z aluminiowymi drzwiami planika, dzięki czemu straty ciepła są dużo mniejsze. Posiada także szeroki zakres modulacji mocy w zakresie 11-100%. Może współpracować z modułami wielostrefowymi do systemów grzewczych, kolektorami słonecznymi, zasobnikami C.W.U przez zawór trójdrożny oraz z pompami ciepła powietrze / woda.

PakietW odpowiedzi na coraz większe oczekiwania klientów zarówno w kwestii niezawodności, oszczędności czy też bezpieczeństwa oferta firmy Termet została wzbogacona o nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Gold Plus. Niezwykłe cechy produktu oraz jego wysoka jakość zostały docenione przez komisję ekspertów co skutkowało przyznaniem Złotego Medalu 2016 - Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to niezwykle ważne i cenne wyróżnienie. Dbając o naszych klientów zastosowaliśmy w kotle EcoCondens Gold Plus ulepszenia mające istotny wpływ na oszczędność energii, efektywność, jakość oraz przede wszystkim komfort użytkowania. W nowej konstrukcji wyższa temperatura mieszanki sprawia, że proces spalania zachodzi z większą sprawnością. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mieszania następuje znacznie bardziej ekonomiczna praca kotła, a co za tym idzie urządzenie jest bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego. Jest niezwykle przyjazny nie tylko dla użytkownika, ale również dzięki łatwemu i wygodnemu montażowi dla instalatora i serwisanta.
klasa energetyczna: A
użycie najnowszej generacji wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej z aluminiowymi drzwiami palnika, co powoduje mniejsze straty ciepła.
niezwykle szeroki zakres modulacji mocy: od 11% do 100%
wysokoefektywna pompa obiegowa
wentylator z płynną regulacją obrotów (sterowany elektronicznie)
palnik cylindryczny ze stali nierdzewnej o niskiej emisji NOx (klasa 5)
grupa hydrauliczna w postaci hydrobloku montowania na szybkozłączach
kompletny system zabezpieczeń
możliwość pracy z modułami wielostrefowymi do systemów grzewczych
możliwość współpracy z pompami ciepła powietrze/woda
współpraca z kolektorami słonecznymi
współpraca z zasobnikami c.w.u. przez zawór trójdrożny

Zasobnik TERMET 100 należy do najnowocześniejszych rozwiązań zaopatrywania w ciepłą wodę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej, w których znajduje się kilka punktów poboru ciepłej wody użytkowej.

współpraca z jednofunkcyjnymi kotłami c.o.:
UNICO ELEGANCE-13
UNICO ELEGANCE-24
UNICO ELEGANCE-29
UNICO ELEGANCE-13 turbo
UNICO ELEGANCE-21 turbo
UNICO ELEGANCE-24 turbo
UNICO ELEGANCE-29 turbo
współpraca z jednofunkcyjnymi kotłami kondensacyjnymi:
ECOCONDENS CRYSTAL II-20
ECOCONDENS CRYSTAL II-25
ECOCONDENS CRYSTAL II-35
ECOCONDENS GOLD-20
ECOCONDENS GOLD-25
ECOCONDENS GOLD-35
ECOCONDENS CRYSTAL-50
prostopadłościenny kształt
zasilanie od góry
płaszcz obudowy wykonany z blachy stalowej pokrytej białą farbą proszkową
zbiornik zasobnika wykonany z blachy stalowej pokrytej wewnątrz warstwą specjalnej emalii ceramicznej chroniącej przed korozją i zapewniającej dobrą jakość podgrzewanej wody
wbudowana anoda magnezowa zapobiegająca korozji zbiornika
na wyposażeniu zawór bezpieczeństwa

Czujnik temperatury zewnętrznej jest przeznaczony do montażu zewnętrznego i daje możliwość automatycznej regulacji temperatury wody w instalacji c.o. w zależności od wzrostu, bądź spadku temperatury zewnętrznej. Steruje on funkcją pogodową na bazie krzywej grzania.

Czujnik NTC zasobnika to czujnik pomiaru temperatury ciepłej wody użytkowej znajdującej się w zasobniku. W przypadku spadku temperatury następuje zwiększenie rezystancji (oporu elektrycznego), zmiana w rezystancji czujnika odczytywana jest przez sterownik kotła i gdy odczytywana temperatura spadnie poniżej zadanej wartości to kocioł zacznie podgrzewać wodę w zasobniku. Wraz ze wzrostem temperatury zmniejsza się rezystancja (opór elektryczny), zmiana ta odczytywana jest przez sterownik i gdy temperatura ciepłej wody zostanie osiągnięta to kocioł wyłącza dalszy podgrzew ciepłej wody.

goldp.png

Więcej o Termet


Więcej o Termet

Termet to wiodąca, polska marka, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych urządzeń grzewczych. W asortymencie producenta znajdziemy szeroki wybór kotłów gazowych, podgrzewaczy wody i rozwiązań specjalnych, opracowanych w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Ogromnym atutem firmy jest biuro projektowe oraz laboratorium badawcze. To właśnie w tych miejscach powstają niestandardowe koncepcje i innowacyjne projekty oraz wdrażane są technologie zwiększające funkcjonalność produktów i przenoszące komfort użytkowników na najwyższy poziom.

Termet posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskowego zgodnie z obowiązującymi normami. Producent korzysta z odnawialnych źródeł energii, a jednym z elementów jego strategii jest świadome i odpowiedzialne działanie na rzecz środowiska naturalnego. Ogranicza zużywanie wody oraz we właściwy sposób gospodaruje odpadami. Kształtuje proekologiczne postawy pracowników i poszerza ich wiedzę.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o TERMET PAKIET KOCIOŁ GOLD PLUS 1F 20KW + ZASOBNIK 100

Dodaj opinię
2018-11-28

Świetny zakup!

2018-11-30

Szybka dostawa towaru, bezpieczne zakupy.

2018-12-04

Ja i mąż jesteśmy zadowoleni z jakości kotła.

2018-12-06

Jestem zadowolona z zakupów, serdecznie polecam sklep 123 Łazienka! Profesjonalna obsługa, wysoka jakość produktów, szybka dostawa. Dopytałam o parę rzeczy i otrzymałam fachowe wyjaśnienie.

2018-12-10

Zakup kotła w pakiecie z zasobnikiem bardzo się opłaca. Mam nadzieję, że produkt przyczyni się do oszczędności energii. Staram się wybierać ekologiczne rozwiązania, dlatego postawiłem na ten produkt ze sklepu 123 Łazienki.

2018-12-12

Produkt w zupełności spełnił moje oczekiwania, jest wygodny w użytkowaniu. Pracuje szybko, efektywnie i przede wszystkim oszczędnie.Użytkuję go przez jakiś czas, więc mogę spokojnie polecić.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl