wyszukiwarka zaawansowana

TERMET - PAKIET STERUJĄCY ROUND z WI-FI - ON/OFF - T9642000000/PL

         
 • Kod produktu: T9642000000/PL
 • EAN: 5907510147636
 • Producent: Termet
 • Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
515,00 zł

Wysyłka już od 0,00 zł

Opis produktu TERMET - PAKIET STERUJĄCY ROUND z WI-FI - ON/OFF - T9642000000/PL

Pośród innowacyjnej technologii producenta Termet znajduje się pakiet sterujący Round z Wi-Fi, który umożliwia zdalne zarządzanie temperaturą z dowolnego miejsca. W skład zestawu wchodzi regulator Round, bramka On/Off oraz bramka Wi-Fi. Umożliwia bezprzewodową, pełną kontrolę systemu ogrzewania za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon lub tablet. Dużą zaletą urządzenia jest czytelny, podświetlany wyświetlacz, który ułatwia odczytywanie informacji. Produkt bardzo łatwo można przymocować lub szybko zmienić miejsce montażu, ponieważ regulator nie wymaga żadnego okablowania. Program sterujący umożliwia tworzenie własnych harmonogramów ogrzewania. Produkt nie tylko zapewnia komfortowe zarządzanie źródłem energii, ale też znacząco wpływa na oszczędność energii. Nowoczesny design sprawia, że urządzenie wygląda estetycznie w każdym wnętrzu.

Pakiet sterujący ROUND umożliwia zarządzanie temperaturą z dowolnego miejsca.

Zestaw zawiera

 • Regulator ROUND
 • Bramka On/Off
 • Bramka Wi-Fi
 • Do najważniejszych zalet pakietu należy, m.in.:
 • Bezprzewodowe sterowanie źródłem ciepła za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon czy tablet,
 • Podświetlany, czytelny wyświetlacz,
 • Regulator nie wymaga okablowania - bezproblemowa zmiana miejsca montażu,
 • Możliwość tworzenia własnych harmonogramów ogrzewania
Pakiet Round - onoff234.jpg

Więcej o Termet


Więcej o Termet

Termet to wiodąca, polska marka, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych urządzeń grzewczych. W asortymencie producenta znajdziemy szeroki wybór kotłów gazowych, podgrzewaczy wody i rozwiązań specjalnych, opracowanych w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Ogromnym atutem firmy jest biuro projektowe oraz laboratorium badawcze. To właśnie w tych miejscach powstają niestandardowe koncepcje i innowacyjne projekty oraz wdrażane są technologie zwiększające funkcjonalność produktów i przenoszące komfort użytkowników na najwyższy poziom.

Termet posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskowego zgodnie z obowiązującymi normami. Producent korzysta z odnawialnych źródeł energii, a jednym z elementów jego strategii jest świadome i odpowiedzialne działanie na rzecz środowiska naturalnego. Ogranicza zużywanie wody oraz we właściwy sposób gospodaruje odpadami. Kształtuje proekologiczne postawy pracowników i poszerza ich wiedzę.

Dane techniczne

 
Rodzaj Bezprzewodowy
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o TERMET - PAKIET STERUJĄCY ROUND z WI-FI - ON/OFF - T9642000000/PL

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl