Filtruj (5 products)

Cena

1 185,00 zł - 1 965,00 zł

PMD PIRAMIDA

(5 produktów)
i

PMD PIRAMIDA to marka, która w połączeniu z marką BESCO od 20 lat zajmuje się produkcją doskonałych wanien i brodzików. A jednocześnie marki te działają w oparciu o trzy zasady: „najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena”. Wprowadzone przez PMD PIRAMIDA na rynek wanny, kabiny prysznicowe, obudowy akrylowe oraz brodziki zostały wykonane z najwyżej jakości materiałów, dzięki czemu są mocne i wytrzymałe.

Więcej informacji o PMD Piramida

PMD PIRAMIDA - Sprawdzone i solidne wanny

To produkty o najnowszym designie, dostosowane do aktualnych trendów, niebanalne, wygodne i funkcjonalne; odporne na działanie czynników zewnętrznych, zapewniające wygodę dbania o higienę, komfort kąpieli i bezpieczeństwo. Co więcej, ich tworzeniem zajmują się prawdziwi specjaliści, którzy wykorzystują najnowsze technologie. Warto dodać, że między innymi wanny nigdy nie wychodzą z mody, a dzięki marce PMD PIRAMIDA można sobie na nie pozwolić na nie tylko w łazienkach o wielkim metrażu, ale również w pomieszczeniach, gdzie umieszczenie wanny wolnostojącej byłoby niemożliwe.

Zwraca szczególną uwagę na potrzeby swoich klientów

PMD PIRAMIDA dostarcza obudowy akrylowe do wanien, kabiny, brodziki oraz wanny o bogatym wzornictwie - zarówno prostokątne, jak też modele o  asymetrycznych kształtach. A tym samym dba o to, by nawet w małych, czy też w bardzo nietypowych wnętrzach można było właściwie zadbać o higienę, ale też pozwolić sobie na długą kąpiel. Firma zwraca szczególną uwagę na potrzeby swoich klientów, tworząc produkty spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zwraca szczególną uwagę także na to, by wciąż realizować nowe pomysły i nie zadowalać się tym, co już zostało osiągnięte. To firma, która lubi podejmować wyzwania w postaci  nieszablonowych projektów, najpierw przelewając je na papier, a następnie realizując i wprowadzając na rynek.

Nastawienie na nowoczesność

Markę PMD PIRAMIDA cechuje nastawienie na nowoczesność, ale też nie rezygnuje elegancji, co natychmiast zauważa się w oferowanym asortymencie. Ten producent szczególną uwagę zwraca na właściwy dobór materiałów. Dowodem na to są chociażby wanny w wersji narożnikowej, dostosowane do prawej, jak i do lewej strony pomieszczenia wykonane z akrylu. Zastosowane tworzywo i wykorzystane technologie sprawiają, że produkty zachwycają gładką powierzchnią, a jednocześnie łatwo utrzymać je w czystości. Zostały wykonane z tworzywa, które szczególnie ceni się przy produkcji wanien, także z tego względu, że jego barwa pozostaje niezmieniona przez wiele lat. Ponadto akryl znany jest z właściwości termoizolacyjnych, dzięki czemu woda długo utrzymuje właściwą temperaturę. Ma też właściwości antybakteryjne i antypoślizgowe, co jest szczególnie ważne w przypadku osób starszych, które nie zostają narażone na ryzyko poślizgnięcia się na śliskiej powierzchni. Produkty PMD PIRAMIDA sprawdzają się nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale również dodają uroku pomieszczeniom i sprawiają, że całość zyskuje nowy image. Z powodzeniem można je umieszczać we wnętrzach o wielu różnych stylach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym na naszym sklepie internetowym.

 

PMD PIRAMIDA - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Ciągle zastanawiasz się, w jaki sposób zaprojektować swoją łazienkę, aby była wygodna, a przy tym stylowa? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serię ciekawych informacji na ten temat. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę i czym kierować się w momencie poszukiwań mebli i armatury.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podstawowe pytanie podczas remontu łazienki lub urządzania nowego wnętrza: wanna czy prysznic? Oba rozwiązania niosą za sobą serię zalet oraz wad. Na co się zdecydować i dlaczego? Postanowiliśmy zgłębić ten temat nieco dokładniej, aby ułatwić Ci podjęcie ewentualnej decyzji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy remontu należy się bać? To czas, który przez wiele osób postrzegany jest jako niezwykle nerwowy, a na dodatek kosztowny. Wbrew pozorom i powszechnej opinii, renowacja łazienki wcale nie musi być droga, a cały proces wystarczy odpowiednio zaplanować. Wówczas uda Ci się w spokoju odremontować wnętrze.