Filtruj (195 products)

Cena

105,00 zł - 5 160,00 zł

Dostępność

POLIMAT - Wanny i brodziki

(195 produktów)
i

POLIMAT to firma rodzinna, której początki sięgają 1991 roku, kiedy Roman Brejecki rozpoczął produkcję pierwszych produktów z tworzyw sztucznych w niewielkiej hali. Obecnie firma zatrudnia 65 pracowników, którzy dzięki wiedzy, umiejętnościom, zaangażowaniu, kreatywności i profesjonalizmowi przyczynili się do rozwoju marki. Rozwija się ona prężnie, dostarczając rozwiązania w branży łazienkowej kolejnym pokoleniom użytkowników.  Firma stawia na rynek krajowy i eksport, konsekwentnie dążąc do osiągnięcia statusu lidera na europejskim rynku sanitarnym.

Więcej informacji o Polimat

POLIMAT to nowoczesne przedsiębiorstwo, które korzysta z innowacyjnych technologii i zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu – przede wszystkim wanien, a także brodzików. W ofercie  producenta znajdują się też obudowy do wanien. 25-letnie doświadczenie i nowoczesne spojrzenie na prowadzenie biznesu to klucz do sukcesu marki, którą chętnie wybierają użytkownicy. POLIMAT zapewnia klientom dostęp do najnowszej oferty rozwiązań, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie.

POLIMAT - jakość, trwałość, niezawodność

Markę POLIMAT wyróżnia wysoka jakość produktów, a także ich trwałość i niezawodność. Wanny tej marki powstają z najlepszych surowców, dzięki czemu są solidne i trwałe, ciesząc użytkowników swoją funkcjonalnością. Priorytetem producenta jest tworzenie rozwiązań, które będą się wpisywały w społeczne oczekiwania i usatysfakcjonują licznych odbiorców. Ergonomia łazienkowych wnętrz i ich optymalne wykorzystanie mają priorytetowe znaczenie dla firmy. Dzięki temu wanny z oferty POLIMAT nadają się do mniejszych większych wnętrz, umożliwiając funkcjonalne i estetyczne realizacje. Od początku swojej działalności marka przykłada dużą wagę do tego, aby w toku produkcji wybierać najwyższej jakości surowce produkowane przy użyciu najlepszych technologii przez wyselekcjonowanych partnerów z wielu europejskich krajów – Francji, Włoch, Austrii i Wlk. Brytanii. Satysfakcja użytkowników i niezwykły design wnętrz połączony z użytecznością – oto cele marki!

Ugruntowana pozycja na polskim rynku

Marka wciąż inwestuje w poszerzenie parku maszynowego, dzięki czemu możliwe stało się stworzenie wielu nowych produktów o szerokiej gamie wzorniczej i rozmiarowej. Wysokiej jakości niezawodne rozwiązania w postaci wanien akrylowych ugruntowały pozycję producenta na polskim rynku sanitarny. Sprawiły, że po rekomendowane przez firmę rozwiązania i tworzone na bieżąco wyroby ceramiczne w postaci wanien i brodzików chętnie sięgają kolejni klienci. Doceniają oni ergonomię, wzornictwo i uniwersalność poszczególnych propozycji dostępnych w asortymencie firmy. Marka jest dziś synonimem produktów o wysokiej jakości za korzystną cenę. Wanna czy brodzik to elementy łazienkowego wyposażenia, których nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Marka czerpie z tradycyjnych rozwiązań, a jednocześnie inspiruje się najnowszymi trendami – w efekcie wyroby rekomendowane przez producenta zachwycają estetyką, jakością i ponadczasowością. Są niezawodne i z pewnością posłużą Ci przez wiele lat, zaspokajając potrzeby estetyczne i praktyczne.

POLIMAT - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Ciągle zastanawiasz się, w jaki sposób możesz stylowo zaprojektować swoją łazienkę? To dość proste, jednak należy pamiętać o kilku niezwykle ważnych aspektach. Musisz przemyśleć aranżację od A do Z, aby stanowiła spójną całość. Należy także zadbać o każdy element wnętrza, łącznie z drobnymi szczegółami.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa różni się nieco swoją charakterystyką od tradycyjnej wanny. Oba te elementy znajdziemy w łazienkach, zarówno tych małych, jak i dużych. Prysznic pozwala na szybkie wzięcie dokładnej kąpieli, natomiast wanna jest idealna dla osób, które chcą się zrelaksować i odprężyć. Co będzie lepsze w Twoim przypadku?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Tuż przed remontem rządzi Tobą strach, a nerwy biorą górę? Spokojnie, odświeżanie wnętrza łazienki to nie koniec świata! Jak się okazuje, wystarczy podejść do tego tematu z dozą pozytywnych myśli, dodatkowo odpowiednio organizując każdy krok remontu. Wówczas uda Ci się przejść przez ten proces bez nerwów i strachu.