Poolspa - Seria Europa

(23 produktów)
i

Poolspa Europa to nietuzinkowa kolekcja wanien z akrylu, które ze względu na zróżnicowany design można dopasować do specyfiki każdej łazienki. Wykonane ze sprawdzonego materiału, łatwo je utrzymać w czystości, bez konieczności stosowania silnych środków chemicznych.

Więcej informacji o Poolspa Europa

Jeśli należysz do osób dysponujących ograniczoną powierzchnią łazienkową oraz które nie chcą rezygnować z wygody i komfortu, które oferuje wanna, to sprawdź koniecznie ofertę naszego sklepu 123Łazienka.pl. Mamy idealne rozwiązanie Twoich problemów w postaci szerokiej gamy wanien asymetrycznych z kolekcji Poolspa Europa. Wanny te dedykowane są do montażu w narożniku pomieszczeń łazienkowych, dzięki czemu pozwalają na maksymalne wykorzystanie ich powierzchni. Zróżnicowany design kolekcji prezentowanej w tej kategorii sprawia , że każdy z pewnością znajdzie u nas idealną wannę, dopasowaną do swoich potrzeb. W kolekcji Poolspa Europa można znaleźć między innymi wanny dedykowane do montażu po lewej, jak i prawej stronie. Wanny występują w różnorodnych wymiarach — od 165 x 105 cm do 170 × 115 cm. Dostępne są zarówno egzemplarze z hydromasażem, jak i te klasyczne.

Wysoka jakość wykonania i niezawodność na długie lata — takie są wanny Poolspa Europa

To, co wyróżnia prezentowane w tej kategorii wanny narożne, to przede wszystkim staranne wykonanie ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Biały akryl sanitarny użyty do ich wykonania zapewnia odporność powierzchni na zarysowania. Wanny łatwo jest utrzymać w czystości bez konieczności używania silnych detergentów. Poza tym każda z wanien została wyposażona w funkcjonalną półkę, pozwalającą przechowywać na niej akcesoria kąpielowe i kosmetyki. Konstrukcja wanny umożliwia łatwe wstawanie i wychodzenie z niej po kąpieli. Aluminiowy stelaż, na którym została osadzona akrylowa konstrukcja, dodatkowo polepsza wytrzymałość wanny, zapewniając całkowite bezpieczeństwo w trakcie korzystania z niej. Dzięki armaturze z kolekcji Poolspa Europa można w łatwy sposób stworzyć efektowną aranżację łazienkową, która nie tylko pozwoli zadbać o higienę, ale także będzie sprzyjała relaksowi oraz wpłynie pozytywnie na odbiór całego wnętrza. Otwórz się na nowe nieszablonowe rozwiązania poprzez urządzenie swojej łazienki z wykorzystaniem wanny z kolekcji Poolspa Europa.

Wygodne rozwiązanie dla średnich i dużych łazienek

Wanna to rozwiązanie, które sprawdzi się przede wszystkim w średnich i dużych pomieszczeniach łazienkowych. Jest niezwykle wygodna, kojarzy się z relaksującym czasem tylko dla siebie, a także prezentuje się niezwykle elegancko. Doskonałym rozwiązaniem są wanny przeznaczone do zabudowy, które można znaleźć w naszej ofercie. Modele te prezentują się niezwykle efektownie, nie zaburzają wystroju wnętrza. Dodatkowo dzięki brakowi wklęsłych powierzchni ich czyszczenie jest banalnie proste.

Szeroka oferta wanien asymetrycznych

W naszym sklepie prezentujemy różnego rodzaju wanny, które spełnią nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Wśród nich można także znaleźć wyjątkow ą kolekcję wanien narożnych Poolspa Europa. Wanny te dostępne są zarówno w standardowej wersji, jak i wzbogacone o funkcje hydromasażu, realizowan ą za pomocą kilkunastu wbudowanych w ich ścianki dyszy. Ich wykonanie z odpornego i wytrzymałego akrylu sanitarnego w białym kolorze sprawia, że są one stylowym elementem wyposażenia każdej łazienki, w której znajdą zastosowanie. Pozwalają na pełen relaks bez konieczności wychodzenia z domu. Każda kąpiel w tych wannach to czysta przyjemność okraszona subtelnym masażem, który pozwala zregenerować mięśnie i ukoić zmysły. W ofercie mamy także obudowy dedykowane do profesjonalnego wykończenia łazienki i uzyskania spójnego efektu. Eleganckie i stylowe wanny, które zapewnią niezapomniane chwile relaksu w trakcie kąpieli, możesz u nas zakupić z możliwością rozłożenia płatności na raty.

Poolspa Europa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Ciągle nie wiesz, jak zaprojektować łazienkę, aby prezentowała się stylowo? Aby tego dokonać, musisz zwrócić uwagę na kilka, niezwykle ważnych elementów. To między innymi dbałość o detale, estetyka oraz design mebli i armatury. Gdy odpowiednio zaplanujesz aranżację poszczególnych elementów, efekty będą widoczne natychmiast!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Możesz mieć w swojej łazience kabinę prysznicową i wannę, jednak najczęściej spotyka się pomieszczenia, w których dostępny jest jeden z tych dwóch elementów. Co w takim razie jest lepsze? To zależy – musisz jasno określić swoje wymagania i potrzeby, a odpowiedź przyjdzie sama. Na co zwrócić uwagę? Dowiesz się w naszym artykule.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Odświeżeniem łazienki może być wymiana zasłon okiennych, czy modyfikacja dostępnych akcesoriów. Czasami jednak zachodzi potrzeba wykonania remontu, który dla wielu osób jest czasem strachu i nerwów. Postanowiliśmy temu zaradzić. Sprawdź jak przetrwać czas renowacji łazienki bez stresu.