Poolspa - Seria Fiord

(1 produkt)
i

Poolspa Fiord to seria parawanów nawannowych wyróżniających się uniwersalnością i wypełnieniem z eleganckiego szkła przezroczystego. Wysokiej jakości parawany z proponowanej kolekcji to niezawodne modele na wiele lat użytkowania.

Więcej informacji o Poolspa Fiord

Nierzadko zdarza się tak, że pod jednym dachem mieszkają zarówn o zwolennicy długich, gorących kąpieli w wannach, jak i krótkich energetyzujących pryszniców . Chcąc pogodzić ze sobą te dwa upodobania niekonieczne jest montowanie jednocześnie prysznica i wanny. Wystarczy zaopatrzyć się w oferowany w naszym sklepie 123Łazienka.pl parawan nawannowy z kolekcji Poolspa Fiord. W prosty sposób zamieni on wannę w elegancką kabinę prysznicową . Parawan ten montowany jest na brzegu wanny, przez co nie ogranicza on w żaden sposób jej funkcjonalności. P ozwala on opłukiwać ciało słuchawką prysznicową bez ryzyka zachlapania powierzchni łazienki. Szklana struktura parawanu nie zaburza estetyki przestrzeni, a wręcz przeciwnie — dodaje jej eleganckiego i wyszukanego charakteru. Z kolei chromowana powierzchnia ramy parawanu prezentuje się doskonale w połączeniu z bielą akrylu, z którego wykonana jest wanna.

Elegancka przestrzeń łazienkowa z wykorzystaniem parawanu nawannowego Poolspa Fiord

Zamontowanie parawanu nawannowego Poolspa Fiord o wymiarach 153 × 60 centymetrów pozwala na skuteczne wygrodzenie powierzchni kąpielowej łazienki. Tego typu elementy najlepiej wyglądają w połączeniu z jasnymi płytkami ceramicznymi, które optycznie powiększają wnętrze i nadają mu wielowymiarowy charakteru. Dostępny w naszej ofercie parawan nawannowy może być montowany w zależności od potrzeb — zarówno po lewej, jak i prawej stronie wanny. Wykonany został on z odpornego na uszkodzenia całkowicie przezroczystego szkła, które odbija krople wody, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych zacieków, a także trudnych do wyczyszczenia osadów z mydła i kamienia. Dzięki temu prezentuje się on zawsze efektownie, stanowiąc nie tylko funkcjonalny, ale także ozdobny element wnętrza każdej łazienki. Parawan nawannowy pozwala połączyć wygodę wanny z użytecznością prysznica. Możesz cieszyć się komfortowymi kąpielami oraz energetycznymi prysznicami nawet w małej łazience. Sprawdź koniecznie ofertę naszego sklepu 123Łazienka.pl.

Zamień swoją wannę w stylową strefę kąpielową za pomocą jednego elementu

M asz w swojej łazience wannę? Z pewnością na etapie podejmowania decyzji o jej zakupie sądziłeś, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań. W końcu wiele osób marzy jedynie o takim elemencie w swojej łazience. Jednak wraz z upływem czasu, brak natrysku i płynącej z jego posiadania wygody zaczyna z pewnością doskwierać. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych brodzików, zwłaszcza w łazienkach, w których nie ma na nie miejsca, jest zamontowanie parawanu nawannowego, który można znaleźć w bogatej ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl.

Elegancja, bezpieczeństwo i wygoda – parawan nawannowy Poolspa Fiord

Zamień swoją wannę w stylową strefę natryskową za pomocą jednego elementu. Poznaj produkty z kolekcji Poolspa Fiord dostępne w naszym sklepie. Parawany nawannowe znajdują coraz częściej zastosowanie w wielu łazienkach, gdzie została zamontowana wanna. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim wydzielenie strefy kąpielowej w łazience, poprzez odgrodzenie jej od pozostałej przestrzeni. Dzięki temu można z powodzeniem korzystać z uroków natrysku bez obaw o zachlapanie łazienki. Parawany Poolspa Fiord to elementy, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Połączenie chromowanego profilu z przezroczystym szkłem wzbogaconym o powierzchnię ProClean pozwala na uzyskanie niezwykle stylowego efektu, a także ułatwia czyszczenie parawanu, ponieważ nie osadza się na nim kamień ani pozostałości po środkach myjących.

Poolspa Fiord - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Każdy chce mieć w swoim mieszkaniu stylową łazienkę, która będzie na swój sposób wyjątkowa. Jak tego dokonać? Pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim pobudź swoją wyobraźnię, a dobierając wyposażenie, zadbaj o to, aby poszczególne meble i armatura pasowały do siebie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Co będzie lepsze, kabina prysznicowa czy wanna? Jednoznacznie trudno osądzić, ale możesz uzyskać odpowiedź na to pytanie po wcześniejszej analizie. Należy dokładnie określić swoje potrzeby oraz poznać atuty wanien i kabin prysznicowych. Jesteśmy pewni, że dokonasz słusznej decyzji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wyremontuj łazienkę bez nerwów i niepokoju! Możesz tego dokonać, wykorzystując nasze porady, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach planujących renowację wnętrza. Przedstawiamy ciekawe i ważne informacje dotyczące remontów. Jak się okazuje, wcale nie są takie straszne!