Poolspa - Seria Mood

(1 produkt)
i

Seria ceramiki łazienkowej Poolspa Mood obejmuje wolnostojące wanny owalne, idealnie prezentujące się w łazienkach urządzanych w klasycznym, eleganckim stylu. Oferowane modele wykonano z odpornego na uszkodzenia i zabrudzenia konglomeratu.

Więcej informacji o Poolspa Mood

Eleganckie wnętrza łazienkowe wymagają eleganckich i stylowych elementów wyposażenia.

Warto zwrócić uwagę na gustowne wanny z kolekcji Poolspa Mood, dostępne w ofercie naszego sklepu. Wanny te charakteryzują się przede wszystkim niebanalnym owalnym kształtem i wysokimi ściankami, dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie w przestrzeni łazienkowej. Wanny występują w wymiarach 170 × 90 centymetrów, przez co każda kąpiel jest wygodna i komfortowa. Wanny zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, który został opracowany specjalnie z myślą o łazienkach. Materiał ten nazywany jest konglomeratem i wykonany został z mieszanki rozdrobnionych minerałów oraz żywicy, służącej jako spoiwo. Materiał ten wykazuje doskonale parametry techniczne , uodporniające powierzchnię ceramiki na działanie wszelkiego rodzaju czynników technicznych, takich jak zarysowania, uderzenia czy też odbarwienia. Dodatkowo każda z wanien została pokryta specjalistyczną powłoką antybakteryjną Solid Surface, która sprawia, że korzystanie z niej jest w pełni higieniczne , a czyszczenie praktycznie bezproblematyczne.

Elegancja i komfort użytkowania na wyciągnięcie ręki

Wanny z kolekcji Poolspa Mood idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju nowoczesnych wnętrzach łazienkowych, nadając im elegancki charakter. Ich uniwersalny kolor pozwala dopasować je do różnego rodzaju aranżacji wnętrz, a także do pozostałych elementów ceramiki łazienkowej. Brak jakichkolwiek widocznych elementów montażowych sprawia, że ten wolnostojący model nie wymaga obudowywania w żaden sposób. Natomiast dołączony do zestawu syfon ułatwia i przyspiesza montaż, obniżając tym samym koszta. Produkty kolekcji Poolspa Mood dostępne w naszym sklepie utrzymują odpowiednią temperaturę wody, jednocześnie zapewniając komfort oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. Materiał, z którego wykonana jest armatura jest matowy, co zapobiega przypadkowym poślizgnięciom. Wanny z kolekcji Poolspa Mood mogą być umieszczane przy ścianie lub w postaci wolnostojącej na środku łazienki.

Wanna owalna – niebanalne wyposażenie łazienki

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki jest odpowiednio dobrana armatura. W naszym sklepie proponujemy jedno z najpopularniejszych rozwiązań do łazienek, jakim jest wanna. W ofercie sklepu 123lazienka.pl nie brakuje zarówno klasycznych modeli, jak i w nowoczesnym niebanalnym stylu. Między innymi oferujemy wanny znanej i cenionej przez wielu użytkowników marki Poolspa, w której ofercie można znaleźć dostępną u nas kolekcję Poolspa Mood, obejmującą niebanalne i wyjątkowe wanny. Sprawdź, jak pięknie się one prezentują, i zakup jedną z nich do swojej łazienki w naszym sklepie. W wyjątkowo atrakcyjnych cenach, z możliwością rozłożenia płatności na raty.

Największe zalety wanny owalnej

Wśród wanien można znaleźć wiele wymiarów i kształtów, jednym z nich jest owal, który wyróżnia się na tle klasycznych wanien symetrycznych czy też prostokątnych. Wanna z kolekcji Poolspa Mood to jednak nie tylko nietypowy kształt, ale także wyjątkowy materiał, z jakiego została ona wykonana. Mieszanka minerałów z żywicą sprawiła, że model ten wykazuje niebywałą odporność na działani e czynników mechanicznych i chemicznych; jest też odporny na przebarwienia i promieniowanie UV. Dzięki temu można z niego korzystać w pełni, bez obaw o uszkodzenia, a także jego wygląd, nawet po wielu latach. Owalny kształt wanny dopełnia gładka powierzchnia ścianek, które zostały wysoko osadzone.

Poolspa Mood - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Właściwie zaprojektowana łazienka pozwoli Ci uzyskać unikalny efekt, który przełoży się na design wnętrza oraz funkcjonalność. Jak tego dokonać? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sporo informacji na temat stylowych łazienek. Dowiedz się więcej i wykorzystaj nasze wytyczne w praktyce.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie masz pojęcia, na jaki typ armatury się zdecydować? Chcesz nabyć funkcjonalną kabinę prysznicową lub wygodną wannę? Pamiętaj, że wyposażenie będzie służyć Ci długi czas, dlatego powinno być przede wszystkim wygodne. Dzięki nam znajdziesz idealną kabinę lub doskonale dopasowaną wannę.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie obawiaj się remontu! To czas, w który kojarzy się z małym bałaganem i brudem. Możesz jednak odpowiednio zaplanować ten czas, aby renowacja łazienki przebiegła sprawnie, bez żadnych problemów. Jak tego dokonać? Wystarczy właściwa organizacja i optymistyczne podejście do tej sprawy!