Filtruj (1 product)

Cena

7 125,00 zł - 7 155,00 zł

Prysznice Alterna

(1 produkt)
i

Kabina prysznicowa stanowi świetną alternatywę dla wanny. Zajmuje ona niewiele miejsca i pozwala na znaczące obniżenie ilości wody zużywanej każdego dnia w gospodarstwie domowym. Nieodłącznym jej elementem są prysznice Alterna oferowane przez nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

Jednym z ciekawszych pryszniców Alterna z naszego asortymentu jest głowica prysznicowa Axer ShowerSolutions 35279000. Jej wymiary to 46x30 centymetrów. Wyposażona jest ona w 2 różne rodzaje strumieni. Pierwszy z nich to Rain, drugi - RainStream. Przepływ w przypadku pierwszego z nich wynosi 21 litrów na minutę, drugiego - 18 litrów na minutę. Prysznic Alterna wyposażony jest w trwałą, estetyczną i odporną na uszkodzenia chromowaną tarczę strumieniową. Istnieje możliwość demontażu głowicy prysznicowej w celu wyczyszczenia. Model wyposażony jest w przyłącze sufitowe o wielkości 10 centymetrów. Całość została wykonana z metalu. Prysznic ten idealnie będzie prezentować się w każdej nowoczesnej łazience.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czy znasz wszystkie rodzaje kabin prysznicowych? Warto zapoznać się z tą tematyką przed dokonaniem zakupu armatury do łazienki. Dowiedz się więcej na ich temat, a uda Ci się zamówić model idealnie wpisujący się w Twoje potrzeby. Pamiętaj, że kabina prysznicowa powinna być przede wszystkim stylowa i wygodna.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czyszczenie kabiny prysznicowej jest niezwykle ważne. Pozwala zachować armaturę w nieskazitelnym stanie. Warto jednak wiedzieć czym i w jaki sposób należy pielęgnować kabinę prysznicową, aby wyposażenie mogło posłużyć Ci jak najdłużej. Satysfakcja gwarantowana.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przedstawiamy ciekawy zestaw prysznicowy, który spodoba się miłośnikom armatury natryskowej. To propozycja innowacyjna, na którą każdy zwróci uwagę. Jesteśmy pewni, że zebrane przez nas informacje Cię zainteresują, szczególnie jeżeli masz w planach zakup kabinę prysznicową lub armaturę uzupełniającą, czyli na przykład baterie.