Deszczownice Alterna

(1 produkt)
i

Deszczownica Alterna to element wyposażenia, z którym coraz częściej spotkać można się w aranżacjach współczesnych łazienek. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla klasycznej słuchawki prysznicowej, pozwala na wzięcie łagodnej, relaksującej kąpieli i prezentuje się niezwykle estetycznie.

Więcej informacji o Deszczownice

Jedną z ciekawszych deszczownic Alterna jest model Axor ShowerSolutions 3527900. To model o wymiarach 46x30 centymetrów. Oferuje on 2 rodzaje strumienia: Rain oraz RainStream. W pierwszym przypadku przepływ wynosi 21 litrów na minutę, w drugim - 18 litrów na minutę. Deszczownica wyposażona jest w wysokiej jakości, estetyczną i odporną na uszkodzenia chromowaną tarczę strumieniową. Całość została wykonana z metalu. Istnieje możliwość demontażu głowicy prysznicowej w celu jej wyczyszczenia. Zaopatrując się w deszczownicę Alterna można mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas, a jej codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Model ten sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Nowoczesne deszczownice mają wiele zalet - zapewniają relaksującą kąpiel w strugach deszczu, są łatwe w czyszczeniu i pięknie prezentują się we wnętrzu łazienki. Wszystko to sprawia, że cieszą się ogromną popularnością wśród przyszłych i obecnych użytkowników. Co sprawia, że deszczownica jest tak popularna? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Kąpiel pod strumieniami wody odpręża i relaksuje - szczególnie jeśli podczas codziennego rytuały korzystamy z nowoczesnej deszczownicy. Na rynku znajdziesz nie tylko standardowe deszczownice, ale również całe zestawy natryskowe wyposażone w praktyczną słuchawkę. Który z dostępnych wariantów najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Przekonaj się sam!

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Standardowa, okrągła deszczownica to nie jedyne, dostępne na rynku rozwiązanie - znani producenci prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych rozwiązań, które mają za zadanie jeszcze bardziej podnieść komfort codziennej kąpieli. Nowoczesne modele coraz częściej są wyposażone w szereg praktycznych funkcji, o których przeczytasz w artykule.