Baterie

(471 produktów)
i

Baterie Axor to połączenie funkcjonalności i wysokiej estetyki wykonania. Różnorodność wykończeń produktów sprawia, że w ofercie niemieckiej marki każdy klient znajdzie wersję dopasowaną do własnego gustu i do konkretnego wnętrza.

Więcej informacji o Baterie

Baterie kuchenne i łazienkowe Axor to pomysł na elegancką i funkcjonalną armaturę w prywatnym domu lub w obiekcie użyteczności publicznej. W kolekcjach marki dostępne są modele umywalkowe, prysznicowe, wannowe, bidetowe, a także dwufunkcyjne. W zależności od potrzeby można wybrać wersję natynkową lub podtynkową. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, co decyduje o ich nieprzeciętnej estetyce i wytrzymałości. Do produkcji baterii Axor wykorzystano trwałe stopy metali wykazujące dużą odporność na zarysowania i zachowujące pierwotny wygląd na długie lata. Do wykończeń użyto odpornych na rdzę metali pokrytych chromową powłoką. Wyraźnie podnosi to ich walory wizualne. Taka powierzchnia jest również prosta w czyszczeniu. Za komfort użytkowania baterii Axor odpowiadają nowoczesne funkcje, takie jak termostat z blokadą temperatury oraz regulacja temperatury. Takie rozwiązania wpływają na bezpieczeństwo i komfort korzystania z armatury. Linie produktów klasycznych oraz nowoczesnych dają wybór miłośnikom dowolnego stylu. Baterie Axor wyróżniają się nietuzinkowym wzornictwem. Eleganckie kształty i precyzyjne zdobienia pozwalają wybrać model idealnie celujący w indywidualne oczekiwania, a przy okazji doskonale komponujący się z danym wnętrzem.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jednym z istotnych elementów wyposażenia każdej łazienki są odpowiednio dobrane baterie. Umożliwiają one prawidłowe działanie i komfortowe użytkowanie kranu. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór nowoczesnych modeli z perlatorem, który zapewnia oszczędne zużycie wody, a także z termostatem regulującym temperaturę.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Duży wpływ ma funkcjonalność łazienki mają zarówno odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne, jak i nowoczesne dodatki zwiększające wygodę użytkowania. Aktualnie największą popularnością cieszą się akcesoria do baterii zapewniające prawidłowe działanie kranu. Spośród szerokiej gamy elementów przebierać można spośród zaworów, uchwytów i przełączników.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych w nowoczesnych łazienkach. Umożliwiają nie tylko wygodne korzystanie z urządzeń sanitarnych, ale też precyzyjną regulację temperatury wody. W zależności od indywidualnych potrzeb przebierać można spośród modeli nawannowych i prysznicowych.