Baterie - akcesoria Axor

(61 produktów)
i

Bateria to nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. W każdym wnętrzu tego typu znaleźć można między innymi jej model umywalkowy, wannowy, prysznicowy czy bidetowy. By możliwe było ich komfortowe użytkowanie zaopatrzyć należy się w baterie - akcesoria Axor.

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodzaju baterie - akcesoria Axor. To produkty najwyższej jakości, co do których można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie w pełni komfortowe. Znaleźć można tutaj między innymi zawór odcinający Axor Montreux sprzedawany w zestawie z metalową rozetą, uchwytem oraz tuleją, element przedłużający do wylewki Axor Starck o długości 6 centymetrów, który umożliwia prawidłowy wypływ wody, czy też element zewnętrzny do baterii termostatycznej Axor Massaud montowany na brzegu wanny. Rozwiązanie to ma na celu ułatwić regulowanie temperatury wody. Zastosowane tu zabezpieczenie skutecznie chroni przed poparzeniem.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Przy aranżacji łazienki warto zadbać zarówno o estetyczne wykończenie, jak i odpowiednie wyposażenie, które pozwoli na wygodne korzystanie z pomieszczenia. Wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne. W tym celu warto sięgnąć po nowoczesne baterie. Umożliwią one wygodne korzystanie z kranu. Do wyboru są modele z perlatorem i termostatem.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W nowoczesnych łazienkach duże znaczenie ma zarówno funkcjonalne wyposażenie, jak i stylowy wystrój. Mało kto przywiązuje znaczenie do drobnych detali, które w rzeczywistości są bardzo istotne. Zaliczają się do nich akcesoria do baterii, takie jak uchwyty, zawory i przełączniki. Zapewnią one niezawodne i komfortowe korzystanie z kranu.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bez względu na to, czy w łazience zamontowano prysznic czy wannę warto zdecydować się na baterie termostatyczne. To nowoczesne akcesoria umożliwiające regulowanie temperaturą wody wedle indywidualnych potrzeb. Dzięki temu codzienna kąpiel będzie jeszcze bardziej komfortowa. Producenci mają do zaoferowania modele nawannowe i prysznicowe.