Baterie bidetowe Axor

(15 produktów)
i

Baterie bidetowe Axor to produkty, które coraz częściej spotkać można w aranżacjach nowoczesnych łazienek. Trudno się temu dziwić - pozwalają one na w pełni wygodne odświeżenie się, bez konieczności brania prysznica.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Szukając baterii bidetowej Axor, która posłuży przez długi czas, a jej codzienne użytkowanie będzie w pełni komfortowe, warto zainteresować się asortymentem naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na styl, w jakim została zaaranżowana jego łazienka. Przykładem nowoczesnej baterii bidetowej Axor jest model Axor Starck 10200000 wyposażony w perlator z przegubem kulowym. Oferuje ona strumień normalny, a przepływ wynosi tu 7,2 litra na minutę. Bateria wyposażona jest w mieszacz ceramiczny typu joystick oraz komplet odpływowy G 1 ¼ z cięgiem. Może on współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. To wysokiej jakości produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Armatura łazienkowa to obowiązkowy element wyposażenia, który swoim designem powinien wpisywać się w stylistykę wnętrza. Jaki model baterii wybrać, aby sprawował się jak najlepiej? Dowiedz się więcej na ten temat, a sprawnie podejmiesz decyzję i będzie ona w stu procentach trafna.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Czy wiesz jakie akcesoria możesz wykorzystać do własnej armatury łazienkowej? Producenci oferują sporo różnego typu udogodnień, dlatego warto się z nimi nieco bliżej zapoznać. To nie tylko dbanie o detale, ale i o funkcjonalność. Korzystanie z armatury staje się o wiele wygodniejsze.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Coraz więcej osób decyduje się na instalację bidetu w prywatnej przestrzeni łazienkowej. To rozwiązanie, które popularność zawdzięcza swojej ergonomii. Korzystanie z bidetu jest proste, szybkie oraz wygodne. Dowiedz się dlaczego warto mieć bidet w swoim domu!