Baterie kuchenne Axor

(14 produktów)
i

Jednym z nieodłącznych elementów wyposażenia każdej kuchni są baterie kuchenne Axor. Sprawdzają się one zarówno podczas mycia naczyń, jak i gotowania czy sprzątania. Zaopatrzyć można się w nie na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodzaju baterie kuchenne Axor. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i zwolennicy wnętrz zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Ich cechami charakterystycznymi są najwyższa jakość wykonania oraz efektowny wygląd. Zaopatrując się w baterię kuchenną Axor można mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas. Bardzo ciekawie prezentuje się model Axor Uno 14850000. Uchwyt może w nim zostać umieszczony z prawej lub lewej strony. Bateria oferuje strumień normalny - jego przepływ wynosi w tym przypadku 13 litrów na minutę. Wyposażona jest ona w mieszacz ceramiczny, zawór zwrotny oraz węże przyłączeniowe G ⅜. Bateria może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Objęta jest ona 5-letnią gwarancją producenta.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Funkcjonalna przestrzeń w łazience opiera się przede wszystkim na odpowiednio dobranym wyposażeniu. Znaczenie mają zarówno główne urządzenia sanitarne, jak i drobne dodatki do nich. Do najważniejszych akcesoriów zaliczają się nowoczesne baterie. Występują w wielu wariantach zróżnicowanych pod względem kształtu czy zastosowanych technologii.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Przy planowaniu nowoczesnej aranżacji łazienki warto zwrócić szczególną uwagę na dobranie odpowiedniego wyposażenia. Liczą się nie tylko same urządzenia sanitarne, ale też drobne dodatki poprawiające ich sprawność i komfort użytkowania. Zaliczają się do nich akcesoria do baterii - półki, uchwyty, zawory i przełączniki.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością w funkcjonalnych łazienkach cieszą się baterie termostatyczne. Ich największą zaletą jest możliwość regulowania temperatury wody, co zwiększa wygodę podczas codziennych kąpieli. Obecnie na rynku znajdują się modele prysznicowe i nawannowe, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.