Baterie wannowo - prysznicowe Axor

(68 produktów)
i

Baterie wannowo - prysznicowe Axor to produkty, których nie może zabraknąć w żadnej łazience, bez względu na styl, w jakim została ona zaaranżowana. W naszym sklepie internetowym 123Łazienka, coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i fani nowoczesnych wnętrz.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Szukając niezawodnych baterii wannowo - prysznicowych Axor, warto nieco bliżej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego 123Łazienka. Dostępne tu modele charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, estetycznym wyglądem, trwałością, łatwością w utrzymaniu w czystości oraz funkcjonalnością. Jednym z oferowanych produktów jest Axor Starck Organic 12410000 o długości 21,8 centymetra. Bateria została wyposażona w 2 odbiorniki. Znajdziemy tutaj wkład termostatyczny oraz zawór odcinająco - przełączający. Model posiada zabezpieczenie przy 40 stopniach Celsjusza, które skutecznie chroni przed poparzeniem. Przepływ wynosi tu 20 litrów na minutę. Całość została wykonana z wysokiej jakości mosiądzu. W komplecie znajduje się metalowa rozeta.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Współczesny rynek oferuje szeroki wybór armatury sanitarnej, która doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu - wśród dostępnych baterii nie brakuje bowiem modeli różniących się między sobą sposobem montażu, kształtem, kolorem, a nawet obecnością wielu dodatkowych funkcji, takich jak termostat czy perlator. Czy tego typu rozwiązania to dobra inwestycja? Jak wybrać idealną baterię? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Niewielkie akcesoria do baterii to elementy, które bardzo często schodzą na dalszy plan podczas urządzania łazienki. To wielki błąd! Nie należy o nich zapominać, ponieważ nic tak nie tworzy klimatu jak pozornie mało istotne detale - wiele z nich pełni również funkcje praktyczne, znacznie podnosi komfort korzystania z łazienki, a nawet gwarantuje bezpieczeństwo domownikom.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Stylowa aranżacja łazienki to nie tylko ceramika czy dodatki, ale przede wszystkim odpowiednio dobrana armatura sanitarna - jednym z elementów, którego nie może zabraknąć w nowoczesnej łazience jest bateria termostatyczna. Przed udaniem się na zakupy warto jednak zapoznać się z informacjami dotyczącymi budowy i zasad funkcjonowania tego typu baterii. Znajdziesz je w artykule!