Wylewki do baterii Axor

(13 produktów)
i

Bateria - czy to umywalkowa, czy bidetowa, czy wannowo-prysznicowa to nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Aby jednak móc z niej korzystać, zaopatrzyć należy się między innymi w wylewki do baterii Axor.

Więcej informacji o Wylewki do baterii

W asortymencie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl znależć można różnego rodzaju wylewki do baterii Axor. To produkty trwałe, niezawodne i tworzone z najwyższej jakości materiałów. Zaopatrując się w nie można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie w pełni komfortowe. Przykładem może być model Axor ShowerSolutions 10942000. To wylewka wachlarzowa o długości 18 centymetrów. Znajdzie ona zastosowanie zarówno w wannie, jak i prysznicu. Gwarantuje strumień wodospadowy, a przepływ wynosi tutaj 24 litry na minutę. Produkt posiada klasyczne, chromowane wykończenie i jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. Kolejna propozycja to wylewka wannowa Axor Starck Organic o długości 16 centymetrów i przepływie na poziomie 25 litrów na minutę.

Wylewki do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać, aby idealnie łączyła się z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki? To pytanie, które zadaje sobie każdy przed aranżacją łazienki. Aby jednak być zadowolonym z zakupu podejmij wyzwanie i wspólnie z ekspertami wybierz baterię dla siebie! Jednak ostateczna decyzja należy do Ciebie!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Coraz częściej na rynku pojawiają się akcesoria do łazienki, które wyróżniają się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Dlatego już dziś zainwestuj w akcesoria do baterii, które będą sprawiać Ci przyjemność, jak i wyjątkowo podkreślą atuty łazienki! Przed zakupem poznaj jakie porady przygotowaliśmy dla Ciebie!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bezpieczeństwo i komfort podczas codziennej higieny? To coś, co potrzebujesz w łazience? To normalne potrzeby, które już dziś możesz sobie zapewnić! Poznaj zatem szeroki wybór baterii termostatycznych, które dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach! Poza spełnieniem Twoich oczekiwań zaskoczą Cię wyjątkowym wyglądem!