Filtruj (3 products)

Cena

90,00 zł - 240,00 zł

Brodziki Axor

(3 produktów)
i

Jeżeli zdecydowaliśmy, że w naszej łazience chcemy umieścić kabinę prysznicową, wyposażyć należy ją w odpowiednio dobrany brodzik oraz związane z nim akcesoria takie, jak chociażby syfon. Bogaty ich wybór znaleźć można na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Brodziki

W ofercie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl znaleźć można różnego rodzaju brodziki Axor oraz przeznaczone do nich syfony. To produkty trwałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, co do których można mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas. Sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przykładem może być model Axor Starolift 60030000. Przeznaczony jest on do brodzików z otworem odpływowym o średnicy 5,2 centymetra. Odpływ wynosi tu 33 litry na minutę, przy poziomie wody wynoszącym 1,2 centymetra. W zestawie znajduje się złączka PE ⅘ centymetrów, rura o średnicy 5 centymetrów oraz korek ze stali szlachetnej. Jest to syfon samoczyszczący, co w znaczący sposób ułatwia jego codzienne użytkowanie.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Aranżacja łazienki to ważne zadanie - pamiętajmy o niej wybierając ceramikę i sanitariaty, które powinny być nie tylko stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Przed takim wyborem stają między innymi osoby planujące zakup odpowiedniego brodzika - na rynku znaleźć można szeroki wybór modeli, w tym brodziki głębokie i płytkie. Który z nich lepiej sprawdzi się w Twojej łazience?

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Każde z rozwiązań stosowanych w nowoczesnych łazienkach ma swoich zwolenników i przeciwników - podobnie jest z odpływem liniowym, który coraz częściej można spotkać w wielu domach. Jego użytkownicy docenią łatwość w utrzymaniu czystości, więcej miejsca w łazience oraz stylowy design. Pozostałe zalety i wady ,,prysznica bez brodzika” znajdziesz w artykule!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Współczesny rynek oferuje nam wiele stylowych i funkcjonalnych rozwiązań do łazienki - doskonale widać to również na przykładzie klasycznego brodzika, który od dłuższego czasu dostępny jest w wielu różnych wariantach. Poszczególne rodzaje różnią się między sobą wymiarami, głębokością, kształtem, a nawet kolorem.