Prysznice Axor

(73 produktów)
i

Kabina prysznicowa to bardzo dobra alternatywa dla wanny dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca oraz ilości zużywanej wody. By możliwe było korzystanie z niej, warto zaopatrzyć się w prysznice Axor dostępne na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

W kategorii prysznice Axor znaleźć można bogaty wybór urządzeń oraz akcesoriów, które sprawią, że codzienna kąpiel stanie się czystą przyjemnością. To produkty najwyższej jakości, co do których można mieć pewność, że posłużą nam przez wiele lat. Jednym z dostępnych tu modeli jest komplet prysznicowy 2 Jet Front DN15 Axor 26020000. Głównym jego elementem jest głowica prysznicowa Raindance Select S 240 2 Jet o wielkości 27,9 centymetra. Zestaw oferuje 2 rodzaje strumienia: Rain oraz RainAir. Zmiana odbywa się tu za pośrednictwem wygodnego przycisku. Przepływ w przypadku pierwszego strumienia wynosi 14 litrów na minutę, drugiego - 15 litrów na minutę. Na uwagę zasługuje tutaj również chromowana tarcza strumieniowa oraz obrotowe ramię prysznicowe.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe dzielą się na kilka typów, a każdy z nich różni się od pozostałych wyglądem, komfortem, czy funkcjami. Poznaj wszystkie rodzaje tego typu armatury nieco bliżej. Jeżeli masz w planach zakup nowego modelu do łazienki, będziesz wiedzieć, jaki wybrać najlepiej.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Zadbaj o kabinę prysznicową w odpowiedni sposób. Dowiedz się jak czyścić armaturę, aby efekty były jak najlepsze. Przy okazji pamiętaj, aby przypadkiem nie zniszczyć powłoki kabiny! Sprawdź, jakie środki będą najlepsze i w co należy się wyposażyć, przed rozpoczęciem pielęgnacji armatury.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Jeżeli jesteś miłośnikiem armatury natryskowej lub planujesz kupić tego typu sprzęt, to musisz poznać naszą propozycję. Postanowiliśmy przedstawić naszym czytelnikom idealny zestaw prysznicowy, który cechuje się funkcjonalnością oraz wygodą. Poznaj go odrobinę bliżej. Może wykorzystasz zestaw w swojej łazience?