Deszczownice Axor

(23 produktów)
i

Deszczownica Axor stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej słuchawki prysznicowej. Nie tylko prezentuje się bardzo estetycznie, lecz pozwala również na wzięcie łagodnego, relaksującego prysznica.

Więcej informacji o Deszczownice

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodzaju deszczownice Axor. Coś dla siebie znajdą tu zarówno posiadacze nowoczesnych, minimalistycznych łazienek, jak i osoby preferujące nieco bardziej klasyczne wnętrza. Zaopatrując się w jedną z naszych deszczownic można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Jednym z dostępnych modeli jest Axor ShowerSolutions 10925000 o wymiarach 24x24 centymetry. Długość ramienia wynosi między 41,1 a 45,8 centymetra. Deszczownica oferuje strumień RainAir z przepływem na poziomie 12 litrów na minutę - istnieje jednak możliwość zwiększenia go do 25 litrów na minutę. Deszczownica Axor wyposażona jest w chromowaną tarczę strumieniową oraz przyłącze G ½. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Całość wykonana została z metalu.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Marzy Ci się kąpiel w strugach deszczu, ale nie chcesz rezygnować z klasycznej wanny? A może poszukujesz designerskiej i oszczędnej baterii, która pozwoli Ci cieszyć się z szybkiego, orzeźwiającego porannego prysznicu? Koniecznie zaprojektuj swoją łazienkę z uwzględnieniem niezawodnej deszczownicy od wiodących na rynku producentów.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic to doskonały sposób na szybkie odświeżenie i pobudzenie do działania. Pozostaje jednak pytanie, czy zdecydować się na klasyczną słuchawkę, czy pokusić się o nowoczesną, designerską deszczownicę? Chcesz rozwiać wszelkie wątpliwości? Sprawdź zalety każdego z wariantów i wybierz idealny dla siebie.

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Czasem niewielkie zmiany w obrębie przestrzeni łazienkowej mogą w znaczny sposób wpłynąć na komfort codziennej kąpieli. Nie inaczej jest z deszczownicą, która sprawia, że poranny natrysk jest przyjemny i orzeźwiający. Główną zaletą rozwiązania jest to, że świetnie pasuje do każdej łazienki bez względu na jej metraż.