Kabiny prysznicowe - akcesoria Axor

(0 produktów)
i

Kabina prysznicowa stanowi doskonałą alternatywę dla wanny, pozwalając na zaoszczędzenie zarówno miejsca, jak i ilości zużywanej wody. Warto wyposażyć łazienkę w kabiny prysznicowe - akcesoria Axor z asortymentu naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe - akcesoria

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodzaju kabiny prysznicowe - akcesoria Axor. To produkty wysokiej jakości, co do których można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Jednym z ciekawszych produktów z tej kategorii jest Axor ShowerCollection - moduł głośnikowy 40874000. Jest on w pełni przystosowany do stosowania w strefie prysznica. To ścienny głośnik do zabudowy, odporny na szkodliwe działanie wilgoci. Kompatybilny jest on z ogólnodostępnym sprzętem grającym. Produkt może pełnić funkcję głośnika pasywnego lub aktywnego. Posiada napięcie wyjściowe wzmacniacza 25 V AC, 8 Ohm. Moduł został wykonany z metalu i posiada aluminiowo - gumową membranę. Objęty jest on 2-letnią gwarancją producenta.

Kabiny prysznicowe - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Rozmiar i kształt kabiny prysznicowej to tylko dwa z elementów, które powinny być brane pod uwagę podczas wyboru konkretnego modelu. Niezwykle istotne jest także wypełnienie czy też powłoka ochronna, która między innymi ułatwia utrzymanie kabiny w nienagannej czystości lub też eliminuje ryzyko pojawienia się na ściankach osadu.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Kabina prysznicowa czy wanna? Przed takim wyborem staje mnóstwo osób urządzających czy remontujących łazienkę. Wanna to gwarancja przyjemnych kąpieli, ale te pociągają za sobą większe zużycie wody. Jeśli więc zależy nam na jego zmniejszeniu lub jeśli wielkość wanny nie wpisuje się w rozmiary łazienki, lepszym wyjściem będzie kabina prysznicowa.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Kompletnie nie radzisz sobie z remontami? Wobec tego montaż kabiny prysznicowej najlepiej powierz rzetelnemu fachowcowi. Warto także skorzystać z pomocy znajomych oraz z instrukcji obsługi montażu kabiny. Dzięki temu prace początkowe i końcowe przebiegną bez komplikacji, a Twoja łazienka zyska zupełnie nowy charakter.