Ramiona prysznicowe Axor

(2 produktów)
i

Kabina prysznicowa to praktyczna alternatywa dla wanny. Aby korzystanie z niej było w pełni komfortowe, zaopatrzyć należy się w różnego rodzaju praktyczne akcesoria. Do kategorii tej zaliczają się między innymi ramiona prysznicowe Axor dostępne na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Ramiona prysznicowe

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje rozmaite akcesoria stworzone z myślą o kabinach prysznicowych. Dostępne są tutaj między innymi ramiona prysznicowe Axor. To produkty trwałe, tworzone z wysokiej jakości materiałów. Co za tym idzie - zaopatrując się w nie można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas. Jednym z oferowanych modeli jest ramię Axor ShowerSolutions 26431000 o długości 39 centymetrów. Wykonane zostało z mosiądzu, który jest materiałem zarówno estetycznym, jak i odpornym na uszkodzenia. Ramię posiada przyłącze G ½ i objęte jest 5-letnią gwarancją producenta. Drugi z dostępnych modeli to Axor ShowerSolutions 4059625030073 o długości 10 centymetrów. Wyposażone jest ono w przyłącze G ½.

Ramiona prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Kąpiel pod prysznicem jest doskonałą alternatywą dla zajmującej miejsce wanny. Aby branie prysznica była równie przyjemne i relaksujące warto zastanowić się nad odpowiednimi ramionami prysznicowymi, dzięki którym możesz wybrać czy chcesz, aby woda leciała z sufitu czy ze ściany. Pamiętaj, kąpiel to Twoja przyjemność!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Czysty prysznic to podstawa higieny, dlatego warto dbać o jego stan. Zapobieganie osadzaniu kamienia, osadów z mydła, szamponów i innych kosmetyków jest niezwykle ważne dla zdrowia, zarówno Twojego, jak i Twojej rodziny. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów czyszczących, które pomogą Ci zachować odpowiednią czystość w łazience.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Gorąca kąpiel po ciężkim dniu? A może pobudzający prysznic o świcie? Wybierz sam odpowiedni model zestawu prysznicowego, który spełni Twoje oczekiwania nie tylko w kwestii higieny, ale również designu i wrażliwości estetycznej.