Słuchawki prysznicowe Axor

(6 produktów)
i

Jeżeli zdecydowałeś umieścić się w swojej łazience zestaw prysznicowy, powinieneś zaopatrzyć się w słuchawkę prysznicową Axor. Bogaty wybór wysokiej jakości produktów tego typu znajdziesz na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Słuchawki prysznicowe

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje rozmaite słuchawki prysznicowe Axor. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasycznych form, jak i fani nowoczesnego designu. Cechami charakterystycznymi dostępnych tu produktów są najwyższa jakość wykonania, trwałość, estetyczny wygląd oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Bardzo ciekawie prezentuje się na przykład model Axor Starck 10531000. Gwarantuje on strumień normalny, a przepływ wynosi tu 8 litrów na minutę. Słuchawka posiada obudowę z metalu, łatwy do wypłukania filtr oraz przyłącze G ½. Współpracować może ona z przepływowymi podgrzewaczami wody. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Fanom nieco bardziej klasycznych form, do gustu przypadnie z kolei model Axor Montreux 16320000 z przepływem na poziomie 16 litrów na minutę.

Słuchawki prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak słuchawka prysznicowa wpływa na oszczędność wody?

Jak słuchawka prysznicowa wpływa na oszczędność wody?

Czy wiesz, że nawet biorąc bardzo długą kąpiel pod prysznicem możesz oszczędzać pieniądze? Odpowiednio zainstalowana, nowoczesna słuchawka prysznicowa pomoże zmniejszyć zużycie wody. Poznaj niezbędne akcesoria, które to ułatwią! Każde z nich możesz kupić już teraz i zastosować w swojej łazience.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Czysta kabina prysznicowa, bez smug i zacieków to marzenie każdej pani domu. Jak czyścić, by lśniąca powierzchnia zachwycała przejrzystością, a przy tym pozbyć się wszelkich bakterii? Proponujemy zarówno gotowe preparaty, jak i domowe, sprawdzone sposoby, przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Nowoczesne komplety łazienkowe i zestawy prysznicowe zachwycają zarówno swoją formą, jak też innowacyjnymi rozwiązaniami. Jaki model wybrać do swojej kabiny, aby spełnił oczekiwania i cieszył oczy? Czy drogi oznacza najlepszy? Poznaj sekrety, które pomogą wybrać najodpowiedniejszy zestaw do Twojej łazienki.