Uchwyty prysznicowe i drążki Axor

(11 produktów)
i

Kabina prysznicowa to doskonała alternatywa dla wanny. Zajmuje ona mniej miejsca i pozwala na ograniczenie rachunków za wodę. Decydując się na montaż zestawu prysznicowego, warto zaopatrzyć się również w uchwyty prysznicowe i drążki Axor.

Więcej informacji o Uchwyty prysznicowe i drążki

Poszukując wysokiej jakości, niezawodnych, trwałych i odpornych na uszkodzenia oraz estetycznych uchwytów prysznicowych i drążków Axor, warto nieco bliżej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W naszym sklepie można zaopatrzyć się między innymi w model Axor Montreux 16325000. Został on wykonany z wysokiej jakości metalu i posiada stałą pozycję uchwytu. Uchwyt przeznaczony jest dla węży z nakrętką stożkową. Objęty jest on 2-letnią gwarancją producenta. Kolejny godny uwagi produkt to drążek prysznicowy Axor Citterio 36736000. Posiada on łożysko zapobiegające skręceniu, uchwyt na węża z nakrętką stożkową, metalowy, chromowany suwak z bezstopniową regulacją oraz chromowane wsporniki ścienne. Szerokość produktu to 3 centymetry. Porusza się on na boki, w górę i w dół oraz wokół własnej osi.

Uchwyty prysznicowe i drążki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Wykonując remont w łazience, warto zdecydować się na zakupy w sprawdzonych miejscach. Najlepiej wybierać kabiny prysznicowe i akcesoria, które pochodzą od zaufanych producentów, a wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Na rynku dostępne są uchwyty prysznicowe i drążki i kabiny prysznicowe, które stworzone są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przekonaj się, jaki rodzaj kabiny najlepiej wybrać?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Remontując łazienkę, każdy chce zadbać o to, by wybrane akcesoria i kabina prysznicowa były wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju zabrudzenia. To właśnie dlatego najlepiej wybierać elementy wyposażenia, które stworzone są z materiałów najwyższej jakości. Przy kupowaniu prysznica, nie można zapomnieć o tym, by były one łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu. Jak czyścić prysznic i jego wszystkie elementy?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Dbając o komfort i bezpieczeństwo w czasie kąpieli pod prysznicem, warto zdecydować się na zakup uchwytów prysznicowych i drążków. To właśnie dzięki nim można umieścić słuchawki i węże prysznicowe, które są niezbędne w czasie dbania o higienę. Tego rodzaju akcesoria powinien mieć w swojej łazience każdy wielbiciel pryszniców.