Zestawy prysznicowe Axor

(16 produktów)
i

Jeśli zdecydowałeś się na umieszczenie w swojej łazience kabiny, wyposażyć powinieneś ją w jeden z zestawów prysznicowych Axor z oferty naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodaju zestawy prysznicowe Axor. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy nowoczesnych, designerskich wnętrz, jak i klasycznych aranżacji. Ich cechami charakterystycznymi są najwyższa jakość wykonania, estetyczny wygląd, odporność na uszkodzenia oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Jednym z godnych polecenia modeli jest Axor Citterio 27991000, który objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Zestaw oferuje 3 rodzaje strumienia: Rain, WhirlAir oraz RainAir. Zmiana pomiędzy nimi odbywa się za pośrednictwem przycisku. W zestawie znajdziemy między innymi łożysko zapobiegające skręceniu, uchwyt na węża z nakrętką stożkową oraz chromowane wsporniki ścienne. Przepływ maksymalny wynosi tu 16 litrów na minutę.

Zestawy prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Zakup kabiny prysznicowej to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę. Rynek oferuje nam bogaty wybór kabin i zestawów prysznicowych, które charakteryzują się funkcjonalnością i stylowym wykończeniem. Są kabiny, które zasługują na wyjątkowe uznanie. Zapoznaj się zatem z nimi już dziś.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Kabina prysznicowa bardzo elegancko prezentuje się w łazience. Jest funkcjonalna i wygodna, ale z czasem potrzebuje pielęgnacji. Rynek oferuje nam bogatą ofertę preparatów chemicznych, które poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem. Sprawdź, co to są za środki i jak działają.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Każdy, kto decyduje się na zakup kabiny prysznicowej, uważa, że inwestycja w akcesoria jest zbyteczna. Wszystko się zmienia, gdy tylko prysznic znajdzie się w naszej łazience i skorzystamy z niego po raz pierwszy. Prezentowane akcesoria na pewno trafią w gust każdego miłośnika łazienek z prysznicem.