Filtruj (8 products)

Cena

75,00 zł - 750,00 zł

Dostępność

Umywalki i zlewy Axor

(8 produktów)
i

Jeżeli jesteś na etapie urządzania łazienki, wyposażyć powinieneś ją w umywalkę i zlew Axor. W tego typu produkty zaopatrzyć możesz się w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl. Najwyższa jakość - gwarantowana!

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Umywalki i zlewy Axor to produkty, których nie może zabraknąć w żadnej łazience. Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje duży wybór tego typu rozwiązań. Różnią się one od siebie zarówno stylistyką, jak i wymiarami oraz ceną, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. By móc z nich korzystać, zaopatrzyć należy się w stosowne akcesoria, takie jak rura czy syfon. Przykładem może być syfon Flowstar Axor 51303000. Posiada on możliwość regulacji w zakresie od 6,5 do 16,5 centymetra. Zalecana odległość produktu od ściany to 33 centymetry. Wymiary odejścia G to 1 ¼. Syfon został wyprodukowany z wysokiej jakości metalu, posiada klasyczne, chromowane wykończenie i jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem!

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Masz małą łazienkę? Nie wiesz, jak wybrać do niej umywalkę, by była ona stylowa i praktyczna? Pamiętaj, by model, był dostosowany do wymiarów pomieszczenia, by nie zabierać za dużo przestrzeni. Zapoznaj się z niezbędnymi informacjami na temat umywalek i wybierz model, który doskonale pasuje do Twojego salonu łazienkowego.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Szukasz idealnej umywalki nablatowej, która odmieni charakter Twojej łazienki? Zanim zdecydujesz się na jej zakup, przekonaj się, jakie ma ona zastosowanie, a także, dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten model. Zamów, czym jest umywalka nablatowa, oraz jakie ma cechy i zastosowanie.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Szykujesz się na remont łazienki i nie wiesz, jaki model umywalki najlepiej wybrać? Znalezienie tej idealnej może wydawać się niemożliwe. Zapoznaj się z inspiracjami, a także z informacjami, które podpowiedzą, jaki kształt umywalki najlepiej sprawdzi się do Twojego salonu łazienkowego.