Syfony do umywalek Axor

(5 produktów)
i

Umywalka to nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Korzystamy z niej zarówno podczas mycia rąk, jak i golenia się czy demakijażu. Warto wyposażyć ją w dodatkowe akcesoria takie, jak jeden z syfonów do umywalek Axor dostępny na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Syfony do umywalek

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl znaleźć można różnego rodzaju praktyczne akcesoriia. Zalicza się do nich między innymi syfony do umywalek Axor. To trwałe produkty tworzone z wysokiej jakości materiałów, odnośnie których można mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas i będą w pełni niezawodne. Jednym z godnych polecenia modeli jest syfon Flowstar G1 51303000. Wyposażony jest on w możliwość regulacji w zakresie od 6,5 do 16,5 centymetra. Zalecana odległość od ściany wynosi tu 33 centymetry. Wymiary odejścia to natomiast G 1 ¼. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze syfonu dopasowanego do posiadanej przez Ciebie umywalki. Zapraszamy do zakupów!

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Nawet, jeśli jesteśmy właścicielami małej łazienki, mamy możliwość dopasowania różnego rodzaju umywalek do swojego wnętrza. Różnorodność kształtów, form i kolorów pozwala na wybór idealnej, praktycznej w użytkowaniu i niebanalnej w wyrazie umywalki, która stanie się centralnym punktem pomieszczenia.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Funkcjonalność umywalki nablatowej i jej estetyka sprawiają, że produkty tego rodzaju cieszą się niezmiennym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Łatwa w montażu i wygodna w użyciu, stanowi punkt odniesienia, a z odpowiednio dobraną baterią stojącą lub ścienną przyciąga uwagę i zachwyca stylistyką.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Różnorodne kształty umywalek dają nam praktycznie nieograniczone możliwości wyboru i dopasowania ich do aranżacji swojej łazienki. Owalne, prostokątne, okrągłe czy asymetryczne. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i potrafi stworzyć oryginalny klimat w łazienkowym wnętrzu, a jednocześnie stanowi praktyczny element codziennego użytku.