Filtruj (5 products)

Cena

405,00 zł - 2 055,00 zł

Baterie

(5 produktów)
i

Nowoczesne baterie Besco to polska armatura łazienkowa i kuchenna o doskonałych parametrach. Precyzyjny dobór materiałów i wysoka jakość wykonania idą tu w parze ze stylowym wzornictwem, które bez problemu wkomponuje się w dowolną aranżację wnętrz.

Więcej informacji o Baterie

Pełna oferta baterii Besco to pięć kolekcji, na które składają się modele umywalkowe oraz wolnostojące, idealnie dopasowane do wanien wolnostojących tego samego producenta. Każda bateria jest wyprodukowana z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają jej wytrzymałość i decydują o prostocie pielęgnacji armatury. Wszelkie komponenty baterii Besco zostały dobrane w taki sposób, by zapewnić możliwość ich jak najdłuższego użytkowania. Serie produktów zachwycają również swoim niestandardowym designem. Zależnie od wybranej linii baterie Besco są wykonane w stylu współczesnym lub klasycznym. Modele z kolekcji Retro to nietuzinkowe zestawienie mosiężnego koloru i tradycyjnych kształtów, wśród których na uwagę zasługują uchwyty krzyżowe o starodawnym charakterze. Serie Illusion oraz Decco wyróżnia współczesny minimalizm, ergonomiczność uchwytów oraz miękkość linii. Ich delikatnie zaokrąglone kształty wnoszą do aranżacji lekkość i harmonię. Baterie Besco Modern i Varium to ukłon w stronę modernistycznych trendów geometrycznych. Proste, funkcjonalne bryły doskonale pasują do nowoczesnego wystroju.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Wbrew pozorom aranżacja łazienki to nie taka łatwa sprawa. Duże znaczenie ma nie tylko wybór odpowiednich urządzeń sanitarnych, ale też integralnych akcesoriów. Jednym z istotnych elementów wyposażenia są baterie, które umożliwiają prawidłową pracę kranu. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele solidnych modeli odpornych na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesna aranżacja łazienki to nie tylko odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne, ale też szereg funkcjonalnych detali. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za wygodne korzystanie z tego pomieszczenia. Obecnie na rynku dostępne są praktyczne akcesoria do baterii, takie jak uchwyty, zawory czy przełączniki.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Dla każdego, kto poszukuje skutecznego rozwiązania, aby stworzyć nowoczesną aranżację łazienki, doskonałym rozwiązaniem mogą być baterie termostatyczne. Umożliwiają one precyzyjne sterowanie temperaturą wody, dzięki czemu zwiększają wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych. W zależności od indywidualnych potrzeb do wyboru są modele nawannowe i prysznicowe.