Baterie wannowo - prysznicowe Besco

(3 produktów)
i

Baterie wannowo-prysznicowe Besco to wąska, aczkolwiek imponująca swym designem grupa produktów łazienkowych. Należą do niej modele wolnostojące, które stworzono z myślą o dopasowaniu do wanien w podobnym typie. Dostępne są wersje retro i modern.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Baterie wannowo-prysznicowe Besco to siedem modeli wolnostojących, które zachwycają wyrafinowanym kształtem i niecodziennym wzornictwem. Dedykowane wybranym modelom wanien Besco mogą ciekawie prezentować się też w innych połączeniach. Baterie wannowo-prysznicowe Besco są dostępne w dwóch podstawowych odsłonach. Jedne to sentymentalny powrót do trendów sprzed lat. Ich stylowe wykończenia, w tym uchwyty krzyżowe, doskonale pasują do klasycznych wnętrz i profilowanych wanien. Baterie nowoczesne to modele o minimalistycznym wzornictwie. Proste kształty, wykorzystanie brył i oszczędne zdobienia świetnie pasują do modernistycznych aranżacji. Za funkcjonalność baterii wannowo-prysznicowych Besco odpowiadają zastosowane w nich technologie. Wszystkie wersje są wyposażone w perlatory, które regulują strumień wody poprzez jego napowietrzanie. Część produktów ma również opcję automatycznego przełącznika natrysk/wanna. Baterie wannowo-prysznicowe Besco są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, a poza klasycznym wykończeniem w kolorze chromu pojawia się też barwa czarna i mosiężna.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Stylowa i funkcjonalna bateria to obowiązkowy element w każdej nowoczesnej łazience. Wybór odpowiedniego modelu może jednak sprawiać wiele trudności, szczególnie osobom, które urządzają pierwsze mieszkanie. Jaki model wybrać? Czym kierować się podczas zakupów? Czy warto inwestować w dodatkowe funkcje? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Wybór baterii to tylko połowa sukcesu - planując remont łazienki warto również pomyśleć o stylowych akcesoriach do baterii, takich jak dodatkowe półki, uchwyty czy przełączniki. Często zdarza się bowiem, że pozornie niewielkie elementy mają ogromne znaczenie i wpływają na komfort i wygodę podczas codziennej toalety.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna to rozwiązanie, które z pewnością docenią osoby stawiające na wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Budowa oferowanych na rynku modeli tylko nieznacznie różni się od klasycznych baterii - przed wyborem warto jednak zapoznać się z zasadami funkcjonowania termostatu i zaletami tego typu rozwiązań. Przydatne informacje znajdziesz w artykule.